Wpis z mikrobloga

@_sn: Zobacz jeszcze raz na mój pierwszy screen. Według Ryanaira jest OC + AC. Doczytałem, że na AC są limity, ale można je zdjąć do zera, za ok 8 zł dziennie.
@Zwierzak_: Blokować sobie mogą, pod warunkiem, że oddadzą ;)
Myślałem, że Ryanair dopłaca, ale skoro na innej stronie są podobne ceny i to w różnych wypożyczalniach, to jednak w czym innym "problem".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@meetom: Ryanair ma podpisane umowy z wypożyczalniami i przez ich car-hire jest po prostu najtaniej (nawet w Polsce można wynająć jakiegoś Yarisa za 20 zł/ doba przy wynajmie na 5 dni) więc inni brokerzy muszą do tego równać. I są to normalne ceny jak na Hiszpanię poza sezonem.
Cena w pełni legitna, na miejscu zablokują Ci udział własny (zależny od wypożyczalni i klasy pojazdu) albo wykupisz dodatkowe ubezpieczenie (polecam). Nie wykupuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meetom: Im się to opłaca bo nie zarabiają na wynajmie tylko na sprzedaży usług dodatkowych typu pełne ubezpieczenie, tankowanie, nawigacje itp. Na wynajmie już od dawna się nie zarabia bo każdy chce być najtańszy żeby móc zarobić na innych usługach. A najlepiej jak klient nie weźmie pełnego ubezpieczenia a będzie miał kolizję ze swojej winy - największy zysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czipsu: To chyba ja jestem popieprzony, bo nigdy nie dokupywałem takich usług :P Co więcej - bardzo rzadko takie proponują. Choć tutaj - w cenie jest OC i AC (częściowe), a pełne AC to raptem 8 zł dziennie, więc też nie bardzo wiem gdzie ten zarobek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meetom: Pełne AC kosztuje Cię 8 zł jak kupujesz je u brokera. W wypożyczalni będzie droższe, ale dzięki temu nie blokują Ci depozytu i nawet jak coś uszkodzisz to po zwrocie nic Cię nie interesuje, a w przypadku AC od brokera będziesz się ciągał o zwrot kasy z wypożyczalnią i brokerem. Ty nigdy nie dokupowales ale wielu ludzi dokupuje, albo są zmuszeni dokupić jak na przykład nie zatankują jak trzeba (