Wpis z mikrobloga

  • 228
Mireczki, taka sytuacja: dostałem 2 bilety na środowy koncert Black Label Society w klubie Stodoła. Wszystko fajnie, ale niestety nie dam rady pojechać bo piękny plan poszedł w #!$%@? i w zwiazku z tym robię #rozdajo
Wśród plusujących i KOMENTUJĄCYCH ten wpis wybiorę jutro około godziny 9 osobę która otrzyma dwa bilety na koncert.
Żeby tradycji stało się zadość to zielonki dupa cicho, wielbiciele patusów też, losuje mikrorandom (chyba że któryś komentarz mi się wyjątkowo spodoba to sam wybiere ( ͡º ͜ʖ͡º))
Wysyłkę zrobię pocztexem na mój koszt, ale uwaga! Muszę to ogarnąć jutro do 11.30 bo potem nie mam czasu, tak że bądźcie gotowi na kontakt ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo #rock #metal #warszawa
Jontek6 - Mireczki, taka sytuacja: dostałem 2 bilety na środowy koncert Black Label S...

źródło: comment_p2mrVYyWhJRQJmSWiRPVdBgFOAVHuHEX.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
Nie wiem co to jest, ale jestem typowym januszem, jak rozdajo, to się zgłaszam.
W sumie poszedłbym sobie na jakiś koncert, fajnie byłoby wyjść z piwnicy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyyyy... ogarnąłem na googlach i to jakieś sztosiwo, nawet pokryje koszt przesyłki jak coś :D
  • Odpowiedz
@Jontek6 byłem na BLS w Stodole w 2009 r. Jako, że wtedy przeżywałem fascynację Zakkiem i jego twórczością (Book of Shadows do tej pory moja ulubiona plyta) - był to dla mnie koncert życia.
Zobaczyć tego olbrzyma podczas swojej 15 minutowej solówki, to coś niesamowitego. Pozamiatał salę. Coś niepowtarzalnego.

Do dzisiaj chętnie wracam do nagrań zarówno BLS jak i solowych projektów Zakka.
  • Odpowiedz
@Jontek6: bardzo chętnie bo inaczej będę się tylko podwójnie wkurzać w środę- bo mnie tam nie ma i bo nie mam gdzie zaparkować (mieszkam zaraz obok) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz