Wpis z mikrobloga

#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto

leciałem dzisiaj przez waszą obwodnicę koło 14, czemu każdy każdemu siedzi 30cm na zderzaku przy prędkości 120km/h? ( ͡º ͜ʖ͡º) ruch jak ja #!$%@?, idzie sprawnie to fakt, ale jeden błąd i karambol. i jeszcze ci co podjeżdżają z 30cm na 10cm, odpuszczają do 30cm i znowu dociskają do 10cm xD co oni próbują się teleportować czy co
dramat
  • 64
  • Odpowiedz
@y0da: no tak jakieś 9 lat jako kierowca już, w tym kilka lat dzień w dzień jako człowiek od dokumentów
w Warszawie nie jest to tak ściśnięte, jest więcej pasów, są większe odległości. a na S8 jak to na S8, codziennie po kilka wypadków i stoi xD
  • Odpowiedz
@su1ik: czytamy ze zrozumieniem - na lewym pasie samochody po oba horyzonty tyle jechały. chodzi o ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY POJAZDAMI. co do prędkości - nie widzę w tym nic złego akurat, nie moja wina że ktoś ma nad sobą bicz który każe mu łamać przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@su1ik: dobra, spróbuję jeszcze raz:

1. minimum pięćdziesiąt pojazdów
2. podróżuje lewym pasem
3. z prędkością około 120km/h
4. trzymając śmieszną odległość między sobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hesus_ipanienko: nie wytłumaczysz, dla szeryfów obwodnicy nawet chwilowe wskoczenie na lewy żeby wyprzedzić jadąc mniej niż 120 km/h to tragedia dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba się przyzwyczaić i ignorować, mi ostatnio migał tir bo jechałem prawym setką czyli tyle ile dozwolone
  • Odpowiedz
@aso824: taa, znam to z A2. poza tym, dzisiaj za łomiankami gość mi siedział 10cm na zderzaku i mrugał długimi bo jechałem 120 na 70... jak wyprzedał to jeszcze tak gwałtownie zjechał jakby chciał mnie strącić. kilka kilometrów dalej ruszał ze świateł a ja nadjeżdżałem te 120, to mu podjechałem pod zderzak i też tak świeciłem długimi przez jakiś czas, bo nie mógł tego szrota swojego rozpędzić ( ͡° ͜
  • Odpowiedz