Wpis z mikrobloga

@Urtah: no może to się ograniczy tylko do UI, nie wiadomo, nikt nie wie.
@Kristof7: napisałem tak bo uważam to za najrozsądniejszą opcje.

To w takim razie z kim według Was będą walczyć skoro obaj przeskoczyli bogów zniszczenia? Typów, którzy jednym palcem niszczą planety a całą dłonią mogą wymazać innego boga? xD

Według mnie będzie tak jak napisałem - strata transformacji w ssj gody ale bez totalnie zabranej siły, którą
obaj przeskoczyli bogów zniszczenia


@janushek: A skąd to wywnioskowałeś? Dopiero przy UI bogowie zniszczenia zaczęli 'lękać się' Goku i nie dowierzać w jego zdolnosci. A samo UI pokazało, że Goku walczy absurdalnie i Jiren nie może go pokonać ale w starciu ich pocisków energii Son przegrywa z Jirenem. Co do mocy Vegety i Goku to najlepiej opisał to Whis:
Kristof7 - > obaj przeskoczyli bogów zniszczenia

@janushek: A skąd to wywnioskował...
@ShadyTalezz: Nie spinam się tylko żartuje, że dupa z niego a nie bóg zniszczenia. Tyle :) Muszę chyba jakieś emotki dostawiać, żeby było wiadome, że się nie spinam przy tak mało poważnych tematach. ¯\_(ツ)_/¯

Pewnie, że było wspominane o mocy Jirena. Tylko jak mnie pamięć nie myli to Whis wspomniał, że Jiren jest silny jak Bóg Zniszczenia a nie, że jest silniejszy. A jeden z Bogów wszechświata który nie bierze udziału
Tylko jak mnie pamięć nie myli to Whis wspomniał, że Jiren jest silny jak Bóg Zniszczenia

no to cię pamięć myli, bo było mówione, że w jednym ze wszechświatów istnieje śmiertelnik silniejszy od boga zniszczenia i jest nim właśnie Jiren. Poziomy mocy bogów zniszczenia są różnie i niektórzy z nich nie opanowali UI w tym prawdopodobnie Beerus.
@ShadyTalezz: @Kristof7: @janushek: Migatte no gokui jest bardzo trudne do opanowania a to nie jest równoznaczne, że Bogowie nie umieją tego osiągnąć. Po prostu nie umieją tego odpalić na zawołanie jak Saiyanie zmieniają się w Super Saiyan.

Drugą rzeczą jest to, że Bogowie Zniszczenia nie są równi mocą. Vegeta i Goku a nawet Frieza przewyższyli takiego Sidrę ale do Berusa wciąż startu nie mają. Bogowie powstawali z szacunku dla
@Whoresbane: Dlaczego Belmond miałby być top3? Odpalił jeden atak na początku a potem udawał nieprzytomnego to raczej nie jest zachowanie kogoś silnego. Nie wierze tez w to ze Goku i Vegeta byli silniejsi od Sidry to ze Frieza sobie poradził z jego energią (która napewniej była jaką małą czątką jego mocy) nic nie znaczy. Moim zdaniem Belmond i Sidra są najsłabszymi bogami, a Goku a MUI moze dać w końcu dobrą
@skonrad53: Uśmieszek Belmoda leżącego na macie sugeruje, że nie walczył na poważnie. Dodatkowo jest silniejszy od Toppo a to nie byle kto. Dzięki temu uważam, że jest silny.

Goku i Vegeta są silniejsi od Friezy a Frieza radził sobie z jego energią. Plus zaszokowanie jak przerażający jest 7 Wszechświat gdy Goku odpalił Blue.
@janushek: @Urtah: Ale w sumie dlaczego mają tracić swoje wszystkie umiejętności zdobyte w Super? Blue, Kaioken 20x, Blue2 Vegety itd? Z tego co wiadomo, Super jest po pokonaniu Buu, a przed kilkoma, bodajże czterema ostatnimi odcinkami Z, a w tych odcinkach w sumie z nikim nie walczyli, tylko było gadanie o niczym i zapisy na turniej sztuk walki no i tylko "walka" Goku z Uubem. Walka nie była na serio,