Wpis z mikrobloga

Cześć. Drugie, ale do pierwszego nie mam hasła, więc poszło w zapomnienie... Wiem, przypominanie i tak dalej, ale po co :D. Skoro wymaga się od nas zaangażowania i mamy podejść konkretnie do tematu, to... Ja jestem Adam. Studiuję budownictwo we Wrocławiu. Interesuję się strzelectwem historycznym. A co mi powiesz o sobie? Integracja! :D
@LenWZ: Siema, Bartek z tej strony. Tez tak mam z hasłami, to konto udaje się na razie utrzymać:D
Edukacje zakończyłem na LO mimo, że marzyłem o zostaniu mechanikiem samochodowym. A teraz pracuje na złomie, więc czasem autem się zajmę he he
A poza tym, interesuje się wykopem no i ziołolecznictwem, zdrowym odżywianiem, głagolicą którą trochę zaniedbałem - ćwiczyłem pisownie -
Powiedz mi, jak tam idzie nauka, który rok? Jakie plany? W
Głagolica... Ile się człowiek może dowiedzieć. Bardzo ładnie to pismo wygląda, tyle mogę stwierdzić na pierwszy rzut oka. Ze złomem to mam tyle wspólnego, że kupuję na nim ołów co jakiś czas, żeby odlewać amunicję.
A studia to tak. Jestem inżynierem, a teraz poszedłem dalej na magisterskie. W nich jestem na pierwszym semestrze. Jakby planowo je skończyć, to są trzy semestry.
Jeśli chodzi o plany, to najpierw chyba do biura projektowego i zobaczę, jak mi to przypadnie do gustu. Kiedyś chciałbym mieć swoją własną firmę. A jeśli nie wyjdzie w biurze, to wykonawstwo jakieś.
@LenWZ: ale mam farta, taka znajomość :D bede pamiętał zgłosić się jak już będę miał na domek :)
Na budowach oczywiście pracowałem, najdłużej na dachach, i nawet został bym w temacie gdyby nie śmieszne wynagrodzenia i janusze biznesu.
Odlewasz kulki do muszkietów? Bo chyba nie do armaty? Jeździsz na jakieś rekonstrukcje bitew? Chodzisz z wykrywaczem po dawnych polach bitewnych? Znajomy koło Niemczy latał, tylko nie wiem czy jeszcze wolno, prawo zmienia
Spokojnie z tym domkiem :D. Na razie jestem debilem bez doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam będę się chciał budować, ale do tego daleka droga. Jednak swoje ściany (a nie tylko do połowy) to co innego.
Januszy biznesu jednak już poznałem. Gdzie nie robiłem, to jakiś był.
Kulki odlewam do rewolweru/pistoletu/karabinu. Muszkietu nie mam ;). Na rekonstrukcję nie jeżdżę, tylko strzelanie i kolekcjonowanie.
Z tym wykrywaczem, to może
@LenWZ: coraz mniej nam wolno, zakupow w ndz mie wolno, jezdzic wolno nie wolno, szybko tez nie, pojedynczych dni urlopu chcs zakazac, powinni zakazac zakazywania
Aj... Wróciłem do domu po zabieganym dniu i właśnie czytam, co się dzieje z tymi urlopami. Trudno uwierzyć... Ja jestem za pełną wolnością, która się kończy tam, gdzie zaczyna się czyjaś.
Skąd jesteś?
To nie przejdzie, a jakby przeszło... To ludzie już muszą wyjść na ulicę. Dzierżoniów daleko :P
Dzisiaj akurat miałem urodziny i się rozwaliłem samochodem. Mi nic, ale ja biedny student, a w samochodzie poszła miska i skrzynia biegów (najprawdopodobniej). Wjechałem na muldę...
@LenWZ: co to za mulda była? Miska może być Al to peknie ale skrzynia odrazu? Nadziałeś sie na słupek wyjeżdzający z ulicy? :D co za auto zapsułeś? Opłaca sie naprawiać? Wiesz że za słabe jeżdzenie też chcą na egzamin wysyłać :D
Nie jest źle. Mulda z kamieniami była, ściąłem ją całą. Poszła tylko miska. Z lawetą 500 zł mnie wyszło. Tak to nie jeżdżę źle. Po prostu się zdarza. Auto Ford Focus z 2002, ale śmiga ładnie, na inny mnie nie stać :P
@LenWZ: po takich studiach bedzie Cie stac na innego :D ja za to jestem dumnym posiadaczem golfa 3 :D do tej pory jestem zachwycony 2 jek prostota i
Niskim spalaniem, ale potrzebowałem kombi a 3 tyle samo pali 5,2l/100km i losztowala 1500 zł konkurencja przy tym wysiada
1500 zł :O, tanio :D. A stać to może będzie, ale za jakieś 10 lat :P. Na początku nie ma zarobków, a utrzymać się trzeba. Też mam kombi, pojemny samochód, meble można wozić