Wpis z mikrobloga

@LanaDelRey: ta. Siedzieliśmy z kumplami w swoim klubie, akurat poszedłem na obiad i jak wróciłem to wszyscy podjarani przy radiu że będzie wojna. Ale bardziej mnie obeszło, że przegapiłem akcję jak kumpel odpalał szluga do którego #!$%@?śmy siarki z zapałki i przypalił sobie swojego dziewiczego wąsa. To były czasy.
@LanaDelRey gralem w heroes3 z kolegami. Pamietam ze matka nas zawolala bo akurat mówili o tym w wiadomościach. Spojerzliśmy na tv, powiedzieliśmy "aha" i wróciliśmy grać. Dopiero kilku dniach dotarlo do nas co sie stalo.
Bo co mnie kiedys obchodziła jakaś ameryka.
Jakoś tak się życie potoczyło że żyję właśnie w tym mieście.
@LanaDelRey: tego nie pamietam, ale w 2k10 10 kwietnia biłem metiny cienia w dolinie seungryong na grymuarze s6 w metin2, i na wołaju ludzie pisali ze kaczynski nie zyje, ale myslalem ze to bait, i dopiero po 5 min poszedłem do telewizora i powiedziałem rodzince co sie stalo
@LanaDelRey: wróciłam ze szkoły i zaczęłam opowiadać mamie jak było a ona mnie uciszyła bo oglądała akurat CNN i powiedziała ze straszne rzeczy się dzieją. Ja w głowie stwierdziłam ze już nie raz w telewizji się burzyły budynki w wiadomościach w krajach ogarniętych wojna czy po kataklizmach i sie tak nie przejmowała i nie rozumiałam co w tym innego.