Wpis z mikrobloga

@krulwypoku_IgB6: Jest tu wiele osób, które tworzą serwisy internetowe i wrzucają tylko znaleziska ze swoich serwisów: historykon.pl, conowego.pl, in-krakow.pl, planeta.fm, itp. i nawzajem sobie wykopują znaleziska. No ale jakby tak banować wszystkich to wiele ciekawych tematów by wykop ominęło...
@Halucynogenek: idąc tym tropem to wszyscy pracownicy jakiegoś radia które dużo tu dodaje powinni sobie zrobić konta i kopać, co najmniej kilkaset wykopów na start by mieli a potem wykopki by miały na głównej tylko ich spam...
@piotr-urbaniak: chodzi o to że wykop to portal w którym to ludzie powinni decydować co jest ciekawe a nie twórcy czy pracownicy firmy dodającej :) jak dla mnie im więcej kont kopiących ten
@krulwypoku_IgB6: Powiem Ci tak, jako autor, jeśli piszę jakiś artykuł, podejmując się określonego tematu, to raczej mam przeświadczenie, że jest on ciekawy i chcę zainteresować nim innych. Przeważnie temat omówiony jest też ze współpracownikami, dla których, siłą rzeczy, również musi być ciekawy. Inaczej stwierdziliby, że szkoda prądu na pisanie czegoś takiego. Tak czy inaczej, kilku kolegów, którzy sobie wykopią jeden tekst i tak nie sprawi, że tekst ten wypłynie na główną.
@piotr-urbaniak: To tak jak z ustawą, przecież tworząc ustawę o dupie maryni twórca nie robi bubla :) a koledzy z partii wiedzą co się święci... nie głosowaliby na bubel... kilku posłów z tej samej partii przecież nie sprawi że ustawa zostanie przegłosowana - czekaj czekaj... może jednak :)