Wpis z mikrobloga

@LanaDelRey: 2 kwietnia 2005 - oglądałem coś wtedy w telewizji, dopóki nie nadeszła wiadomość o śmierci papieża
10 kwietnia 2010 - siedziałem na komputerze i przeglądając internet dowiedziałem się o rozbiciu samolotu
  • Odpowiedz
  • 12
@LanaDelRey 10.04.2010- o godzinie siódmej rano heheszkujemy z tatą do kompilacji z Lechem Kaczyńskim, wychodzimy na zakupy, siedzę w przymierzalni, a tu w radio podają, że samolot się rozbił XD
  • Odpowiedz
  • 19
@SonyKrokiet ja wtedy oglądałam "Kryminalnych" na TVN (chodziłam do podbazy i była moda na Zakościelnego). I przerwali w połowie samym obrazkiem papaja z data urodzin i śmierci
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: 04.07.2016 - zamach w Nicei, siedziałem wtedy na plaży z losowo poznanymi francuzami w Brytanii(region we francji, nie jest to UK xd) pijąc winerka i inne wyskokowe trunki, leciały fajerwerki, bo to było święto narodowe u nich i wtedy któryś z nich przeczytał własnie o tym zamachu i była lekka konsternacja wśród wszystkich zgromadzonych. Jako dumny Polak oczywiście musiałem im zaznaczyć, że u nas takich problemów nie ma (
  • Odpowiedz
@Assailant: o hui racja XD to w takim razie już wielu człowiekom nazmyślałem opowiadając gdzie byłem podczas podróży i nikt nie zwrócił na to uwagi xddd dopiero w internecie się znalazła doedukowana osoba, która mnie poprawiła xd Dzięki mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: 10 kwietnia 2010 - spałem, gdy obudziła mnie mama, która niemal wparowała do pokoju. Rzecz jasna mnie budzi, Sputnik nawiązuje kontakt z centralą, mama podbija do okna i odsłania żaluzje. Odwraca się i jest zapłakana. #!$%@?, pierwsze co pomyślałem to tata - miał raz stan przedzawałowy, generalnie choruje na nadciśnienie. Podrywam się, jak misiek za zetki podczas alarmu nocnego, a mama zapłakana mówi "Prezydent nie żyje". Nawet nie wiecie jaki
  • Odpowiedz
@LanaDelRey nie pamiętam dokładnej daty, ale kiedy wybrali na papieża Ratzingera to czytałem chłopców z placu broni, siedziałem sam w pokoju a w tle na włączonym TV dawali właśnie tę informację.
  • Odpowiedz