Wpis z mikrobloga

Nowa miłość u mnie. Poznałam Poison kilka lat temu, zuzylam około 20ml w odlewkach. W końcu nadszedł ten czas - musiałam nimi uzupełnić kolekcję. Rocznik 2012, prawdopodobnie jeden z ostatnich przed reformulacją, która zniszczyła tę legendę. Całe 100ml dla mnie (ʘʘ)
#perfumy #pokazperfumy #chwalesie
pinkquartz - Nowa miłość u mnie. Poznałam Poison kilka lat temu, zuzylam około 20ml w...

źródło: comment_kBJG5RgCHnjI32EOY1ml3y9mNEb9T561.jpg

Pobierz
  • 10
@pinkquartz: do mnie dziś doszło 100 ml Fiore del Dragone, który jest imitacją mojego ukochanego Poisona czyli Hypnotic Poison. 100 ml flaszka za całe 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to chyba lepsza kopia niż Cabotine od Gres za Poison Tendre
@dr_love: ja za Hypnotic tak średnio przepadam, to jeden z niewielu zapachów które mnie zabiły, jakoś dziwnie "odstają" od mojej skóry i pozostawiają okropny ból głowy () drugim takim jest Alien. O zapachach Tesori d'Oriente wiele dobrego słyszałam- kiedyś kupię Byzantium bo uwielbiam takie słodkie klimaty
@pinkquartz: Skąd brane? Allegro? Ebay? Chcę sobie poszukać la nuita 2011~ i ciekawi mnie cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: Ogarnąłem ebaya i jednak nie chce la nuita z 2011, haha :D Dwie aukcje, odpowiednio 9 i 12 zł/ml
@Onifai: od znajomego z prywatnej kolekcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dr_love a masz może porównanie z podobnymi Montale Sweet Oriental Dream czy Loukhoum? Szukam zastępstwa dla tych drugich, bo flaszka się kończy a nigdzie nie ma niestety.