Wpis z mikrobloga

@matakari: Na prawdę są ludzie, którzy poświęcą wszystko, od planów na przyszłość po własne zdrowie żeby - to nawet nie można nazwać wychowywaniem - podtrzymywać przy życiu osobę, która nie mówi, sama nie je, nie załatwia swoich potrzeb, nie rusza się, wymaga 24 godzinnej obserwacji, wielotysięcznych wydatków na samo podtrzymanie życia i to wszystko spoczywa na dwóch osobach, z czego najczęściej pracuje tylko jedna, bo druga zostaje z dzieckiem.
Jeżeli ktoś
@OliverQueen: Siedząc w domach teoretycznie dają przyzwolenie miłościwie nam panującej partii rządzącej na wszystko, zakaz handlu - spoko, zakaz aborcji - spoko, niedługo: godzina policyjna - nie ma problemu, zakaz opuszczania kraju - a źle Ci w polsce?

Są ludzie którzy będą zawsze popierali to co im Ci z warszawy narzucą i są Ci, którzy widzą, że coś jest nie tak i zmierza to w złym kierunku.

Moim zdaniem jeden dzień
@OliverQueen fajna sprawa, już pomijajac ZD to zmuszenie kobiety przez państwo do urodzenia kadlubka, wybierz sobie bez czego: głowy, płuc, serca, mózgu, zniekształcenia ogólnego też fajna sprawa. Nie jestem pro aborcyjny, natomiast dramaty rozgrywają się często - tylko nikt o tym nie mówi. Psycholog? Zapomnij. @KornixPL powiedziałbym że szkoda szczepic ryja, no ale niestety nie szkoda.
żyjemy w wolnym kraju


@KornixPL: spróbuj pracować w markecie w niedzielę. Płacę podatki od lat, nie wkurzały mnie wyższe VATy, kłamanie z obniżkami ZUSu, próby pakowania samego ZUSu w każdą umowę, JPK, 500+ tak jak zabronienie mi zrobienia zakupów w dzień wolny. Przez całe życie jakimiś swoimi wyborami kierowałem się w stronę umiarkowanego patriotyzmu, ale teraz, gdy moja dziewczyna ma być skazana na wychowanie chorego dziecka...