Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alonso117: Do tej pory szpitale zawsze leczyły zażartych, zapitych albo wypalonych różnym gównem i jakoś społeczeństwo nie zubożało, a wręcz przeciwnie pięknie się rozwija i bogaci.
Skoro już płacimy takie bandyckie podatki to niech ubezpieczeni będą leczeni choćby sobie gwóźdź w łeb wbili albo #!$%@? się w drzewo samochodem. Nie jestem jakimś biedakiem z Somalii żeby skazywać kogoś na śmierć bo moja wioska jest za biedna żeby pomagać idiotom.

Odwieczna beka
Zgadzam się, po likwidacji publicznej służby zdrowia.


@alonso117: ale przeciwko leczeniu grubasów, palaczy, alkoholików i najzwyklejszych debili nie masz nic przeciwko? Co za różnica czy dorobię się cukrzycy #!$%@?ąc całe życie burgery czy padnie mi serce po wciągnięciu kokainy? A! wiem! Od koki umrę dosyć prędko a spasionego cukrzyka trzeba finansować przez jakieś 50 lat.
@Morf: Dość łatwo stwierdzić że jeb*łeś od koki czy innego syfu po kilku miesiącach używania niż po 50 latach jedzenia czegoś więc tak jest różnica.

@Elaviart:

Do tej pory szpitale zawsze leczyły zażartych, zapitych albo wypalonych różnym gównem i jakoś społeczeństwo nie zubożało, a wręcz przeciwnie pięknie się rozwija i bogaci.


Dług państwa rośnie, podatki coraz wyższe, system zdrowotny niewydolny. Jest super ale jak sobie przyćpasz xD

Odwieczna beka z
@Catacombe: Jasne, ale nie zmieniaj tematu. Stwierdziłeś, że płacą podatki- co służba zdrowia powinna robić z ludźmi którzy ich nie płacą i często są hospitalizowani? Dodam tylko, że nie są to najprzyjemniejsi ludzie dla pracowników. Legalizacja narkotyków tylko pogorszy problem.
@darjahn: Niby czemu? Po legalizacji nagle każdy zacznie ćpać do stopnia że będzie musiał na pogotowiu kończyć? Najczęściej kończą tam przez to że kupują #!$%@? wie co wymieszane #!$%@? wie z czym, przy legalnych narkotykach wiadome były by co to jest bo były by to nawet na ulotce opisane. Plus można by pobierać akcyze która z kolei wspierała by leczenia i programy antynarkotykowe. To że coś jest zakazane nie znaczy ze
@Catacombe: Tak tak i wszyscy żyli krótko i szczęśliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że problem nie znika. Ale nawet sam nawet napisałeś, że meneli jest więcej przez tani i łatwo dostępny alkohol.