Wpis z mikrobloga

Tym składem/ustawieniem gra mi się dobrze (mój poziom to ~3 liga, więc skill nie jakiś wow), na atak obok Immobile wstawię TIF Icardiego (SIF akurat się sprzedaje).

I teraz pytanie, bo nie będę już pewnie zbierał na żadną ikonę, ani zmieniał radykalnie składu - co można jeszcze ulepszyć? Ktoś na obronie z IFów? Kwota pewnie 100-150k, raczej nie handluję, więc budżet nie będzie astronomiczny.

#fut #futhelp
Pobierz good_veneer - Tym składem/ustawieniem gra mi się dobrze (mój poziom to ~3 liga, więc ...
źródło: comment_v4jGJq7hV9UztL6rUWMA3YUVI2KMm3dc.jpg
  • 2
@good_veneer: IF Benatia na obronę, długo był u mnie w parze z manolasem, koniec końców para IF Benatia + Chiellini. Wydaje mi się, że Naingollan byłby zdecydowanie aktywniejszy na środku niż któryś z pary Bonaventura/Hamsik. Swego czasu Scream Perisic na CAM był też u mnie zabójczo skuteczny z long-shotów... no ale to inny typ gracza niż zwinny i szybki Mertens. ;)
@cegieem: Thx, tak jak ludzie piszą - na tym ustawieniu Hamsik i Bonaventura nie dają 100% potencjału. Mertens jest szybki i zwinny, fakt, ale jest irytujący w traceniu piłek - każdy go przepycha (dlatego zmieniam go na Gomeza ~60 minuty)