Wpis z mikrobloga

@Agnaktor: ale ja pisałem na samym początku jak to ogłosili, że mi się to nie podoba xD
Od tamtego dnia wymoderowano mi 2-3 wpisy więc stwierdziłem, że dla świętego spokoju sam otaguje i tyle.
@skonrad53: Powiedzmy, że oglądasz Black Mirror, Narcos czy inne Game of Thrones i udzielasz się pod odpowiednim tagiem, prowadzisz z ludźmi ciekawe dyskusje. Nagle musisz przedzierać się przez wpisy o Spongebobie Kanciastoportym i Psim Patrolu, tylko dlatego, że pochodzą z tego samego kraju. Byłbyś zadowolony? ¯\_(ツ)_/¯
@Agnaktor: Spongebob to kreskówka wiec nie ma prawa być w tagu "seriale". DB to anime, na pewno nie najwyższych lotów, ale w skali światowej kultowe. A jak nie lubisz i doprowadza Cie do czerwoje gorączki to od tego jest czarna lista. Mnie osobiście mało co denerwuje i pewnie dyskusje o Spongebobie by mi nie przeszkadzały. DBS sie kończy narazie, a wytrzymanie raz w tyg. natłoku wpisów nie jest jakieś trudne. Na
A jak nie lubisz i doprowadza Cie do czerwoje gorączki to od tego jest czarna lista.

Pretensje mozesz mieć najwyżej do moderacji, bo do tej pory mało kto tagował DB "anime".


@skonrad53: Okej, ale przeczytałeś moje wcześniejsze komentarze czy tylko złapałeś jakąś bolączkę, że Smocze Kule szkalują? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Agnaktor: Pewnie ze tak. Chcą nas skłócić, zebyśmy zapomnieli o tagach i aferach. To intryga szyta grubymi nićmi w myśl zasady dziel i rządz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieje ze wykopki sie nie dadzą ()
@Agnaktor: mi nie przeszkadza tagowanie Dragon Balla jako #anime bo to dobre,solidne anime. Sam oglądam/oglądałem wiele poważnych,głębokich serii ale Dragon Balla także lubię bo jest po prostu dobrym shounenem i jest to kultowe anime.