Wpis z mikrobloga

Hej, pamiętacie moją współtworzoną gierkę, która jest o #programowanie i pisałem już o niej w lutym? Właśnie dziś postanowiłem, wraz z kolegą, wydać pierwszą wersję gry, zatytułowaną TechDemo, aby już po prostu zacząć ją rozwijać.

Jako że jest to nasza pierwsza gra, którą kiedykolwiek zrobiliśmy, chcielibyśmy prosić o wyrozumiałość. To nie oznacza, że nie możecie krytykować, wręcz przeciwnie! Im więcej pomysłów dacie, im więcej błędów wyłapiecie, tym lepsza będzie gra w finalnej wersji :D

Zapraszam do obserwowania tagu: #devtycoon

Jeśli chcecie więcej poczytać na temat gry, kliknijcie w ten link.
Jeśli chcecie pobrać grę i wypróbować ją na swoim sprzęcie to zapraszam tu.

Gra jest jak na razie dostępna pod Windowsa oraz Linuxa. Wszelkie uwagi proszę kierować na naszego Emaila: destysstudio@gmail.com lub na wykopie na pw.

Życzę miłej gry, i przypominam, że Tech Demo nie posiada zbyt wiele zawartości, skupiliśmy się głównie na wyglądzie gry oraz interfejsu, aby do Alphy się tym już po prostu nie martwić i zająć się ficzerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
denis-szwarc - Hej, pamiętacie moją współtworzoną gierkę, która jest o #programowanie...

źródło: comment_atbW3jqJvVibdmy0rksJGi4WbQzmzvER.jpg

Pobierz
  • 30
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (181)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Helsantonio_Montes @Kosteekk @transparent @Krx_S @Freakz @TheWatcher @h00k @sylwke3100 @pierwszy_niebieski_pasek_polski @justkilling @Arkam @Prostytucjusz3 @wiyczor @mwtyczek @Ardbleidd @Reepo @Homa @Testciazr @mozgogrdyczka @SkinnerBox @OpelMajster @unstyle @zarsthor @Huciok @Kosiak @MamRozwolnienie @mowiejakjest @GrandLM @Max_Sop @aterrag @IgorTsar @Jarem12 @A-c-a-b @marqustd @