Wpis z mikrobloga

Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji, pokazuje przerysowany i zakłamany obraz typowej polskiej rodziny z trójką dzieci gdzie dzieci wszystko mają ,ciuchy,własne pokoje, kieszonkowe,i wgl wszystko co najlepsze a w rzeczywistości prawda jest zgoła odmienna a gowniaki w serialu to rozwydrzone bachory w które mają za dużo w dupie rupie, poza tym pokazuje szczęśliwych rodziców w sile wieku gdzie tatuś na spokojnie pracuje na kompie w domciu, zero stresu i wgl wyjebka a mamusia pracuje sobie w jakimś tam korpo, oboje zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze szczęśliwi z życia i zadowoleni ze swoich pociech, zarabiający spoooro powyżej średniej krajowej. Pozdro pelikany. #rakcontent #telewizja #seriale trochę #polskiedomy #zarobki
Pobierz atrax15 - Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej ...
źródło: comment_4XX2SpcQpRWL06Yc5dbOwtq2iGf0ChhB.jpg
  • 106
@LifeIsBetterLivedTogether nie nie pisze z podkarpacia tylko z centrum pl,po prostu jestem realista i może i jest pokazana tam typowa rodzina ale na pewno nie polska,a z zadluzaniem?tak,na serio i to pod warunkiem że ktoś ci wogole da taki kredyt
@z3kk a ty zrozum że gra o tron to całkiem inna tematyka,nie schodz z tematu,tak,to nie kiepscy,masz rację,ale i tak jest przerysowany i zakłamany,niewiele ludzi żyje w ten sposób co rodzinka.pl,może nie
@tylko_bordo: to Wyjeb się z buciorami na kanapę u swoich znajomych ( ͡ ͜ʖ ͡) generalnie jak przychodzą goście to nie powinno im się kazać ściągać butów lecz to jak jest pokazane w tym serialu jest słabe
@Masherano: Nie wiem jak ty, ale ja jak do kogoś idę, to nie mam w zwyczaju kłaść nóg na jego meble. Poza tym, buty można wytrzeć po wejściu to domu no i jakoś u żadnej z tych osób nigdy nie widziałam syfu na podłodze, pomimo chodzenia w butach.
@atrax15: trochę przeginasz. To jest ta słynna klasa średnia (taka prawdziwa średnia, nie ta która siebie za nią uważa), której chcielibyśmy mieć więcej, co nie znaczy, że w ogóle jej nie ma. Dom na kredyt, dwie osoby pracujące w korpo na w miarę dobrych stanowiskach i spokojnie można ogarnąć taką stopę życiową. Sam się wychowałem w podobnej rodzinie, tyle samo nas było rodzeństwa, wiem ile kasy idzie na życie w takim
@atrax15 o #!$%@? buldupska po raz kolejny xd serial jest na licencji kanadyjskiej i wiekszosc sie musi zgadzac z tym co tam pokazywali... dodatkowo wiadomo ze sa takie rodziny wiec czemu takiego serialu nie pokazac? Wedlug was powinni pokazywac patologie z 12 dzieciakami mieszkajacych w 1 pokoju i zyjacych z socjalu? No zajebista historia by byla...
@cyanoone bardzo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LifeIsBetterLivedTogether już się odnoszę,stać mnie na mieszkanie w bloku,i 12 letnie auto,nie stać mnie na trójkę dzieci,nie stać mnie na taki styl życia jak oni,nie stać mnie na nowe auto co kilka lat tak jak ich na nowe auto co kilka sezonów,nie stać mnie na dom za miastem jak ich,z resztą nie mam takiej zdolności kredytowej,prowadzę normalne życie i nie mam nic nadzwyczajnego,widocznie
Nikt nie chciałby tego oglądać


@orbitowski: Idź zobacz jaki tag na wykopie najpopularniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

już się odnoszę,stać mnie na mieszkanie w bloku,i 12 letnie auto,nie stać mnie na trójkę dzieci,nie stać mnie na taki styl życia jak oni,nie stać mnie na nowe auto co kilka lat tak jak ich


@atrax15: bo marnujesz życie przed TV oglądając takie gówna
@siodemkaxx kanadyjskiej?no właśnie,może w Kanadzie sobie tak żyją,spoko i wcale nie mam bólu dupska i naprawdę chciałbym aby każda polska rodzina żyła na takim poziomie i w ten lub podobny sposób
@siodemkaxx nie trzeba pokazywać patoli żeby zrobić serial o polskiej rodzinie,nie popadaj w skrajności