Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? te polaczkowe szkoły, mam 18 lat ale podczas przerwy w szkole nie mogę wyjść do żabki która jest 50 metrów od szkoły i nawet nie trzeba przez ulicę przechodzić żeby kupić butelkę wody bo wiadomo zawsze w szkole może się skończyć to co ze sobą przyniesłem itd
Ale wait the moment u mnie w budzie jest automat z przekąskami i napojami, tyle że jedna 200ml butelka kosztuje 2zł czyli litr wyjdzie 10zł to znaczy że jakieś gówienko pokroju tego co na zdjęciu wyjdzie dwa razy drożej niż bardziej "prestiżowa" perrier itp
#zalesie #gownowpis #polska #licbaza #logikapolakow ##!$%@? #woda
gangag - ja #!$%@? te polaczkowe szkoły, mam 18 lat ale podczas przerwy w szkole nie ...

źródło: comment_0UyMLqkK1dziyPqAqG4awPUdIdXl7jm7.jpg

Pobierz
  • 19
@Endrius: kiedys były inne czasy, teraz wszystko te wszy nauczycielskie muszą mieć pod kontrolą.
A najlepsze jest wyjście gdzieś do jakiegoś muzeum to mówię do znajomych dawajcie zamówimy taryfe i nie będziemy się gnieść z plebsem, a nauczyciel kawał #!$%@? drze jape TO JEST WYJŚCIE SZKOLNE I JEDZIEMY WSZYSCY RAZEM!!!ONE!!!ONE!!!!
@gangag: to jest śmieszne i właściwie nielegalne. Ja się zastanawiam, skąd im się ta paranoja bierze, serio ktoś słyszał o jakiejś historii typu "osiemnastolatek wyszedł sam ze szkoły, wpadł pod samochód i nauczyciel poszedł siedzieć", że tak sikają po kostkach? Bo serio nie ogarniam.