Wpis z mikrobloga

@Alex_mski
Zdecydowanie ten Bentley jest na jesień i zimę.
Tak patrze sobie na fragnatike po rumowej nucie i tak średnio coś na wiosne z tą nutą jest.
W każdym razie z tego co znam.
Ciężko...
Bvlgari Man Black Cologne tylko mi do głowy przychodzi.
@Alex_mski Na wiosnę to coś lekko słodkiego, owocowego, sprawdź Boss Bottled Intense (chociaż dla mnie to bardziej dla ludzi minimum 30+, ale niektórym pasuje), A&F First Instinct, Mont Blanc Legend Intense (jutro będę mógł coś więcej o nim powiedzieć, jak odbiorę paczkę), Guerlain L'Homme Ideal Cologne, Versace Dylan Blue, Rasasi Hawas, JPG Le Male Popeye/Superman Eau Fraiche. Większość do sprawdzenia w D. lub S. Chyba że chcesz coś na wiosnę i lato
@dradziak: w Guerlain Intense rum jest całkiem wyczuwalny. bardzo fajny to jest zapach i na letnie wieczory się nadaje.

@Alex_mski: sprawdź Givenchy Gentelmen Only Casual Chic, imho do 18-latka pasuje taki niezobowiązujący świeżak
@dradziak: @advert: Ja szczerze mówiąc nie szukałbym czegoś na wiosnę podobnego do wymienionego przez OPa zapachu, jeśli kupi podobny to trochę mniejszy sens będzie miał zakup jego samego, co za przyjemność cały rok pachnieć tak samo lub nawet bardzo podobnie.
@tymczasowywykopek @advert Nie no, jasne, masz absolutnie rację. To jest tak jakby kupić sobie 4 zapachy ze stricte wetywerią jak Guerlain Vetiver i nie wiem...Tom Ford Grey Vetiver (Btw. Guerlain u mnie wygrywa), czy coś z Montali i używać ich na każdą porę roku, a i tak się pachnie ciągle prawie tak samo.
Zazdroszczę OP'owi, że bardzo mu się podobają te perfumy, bo mnie rum, koniak i wódka w perfumach mdlą strasznie
kenzo homme ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Alex_mski: podbijam, do tego od siebie polecam Givenchy pour Homme albo jego bardziej świeżą wersję Blue Label. Osobiście wolę klasyczną, ale BL też jest ciekawa. Możesz też spróbować Dior Sauvage, jest bardziej syntetyczny, ale ja go lubię - podobnie zdanie ma większość kobiet ;)