Wpis z mikrobloga

MIRKI HELP MNJE a odwdziecze się pierwszym #rozdajo
A jest o co walczyć.

4pak belgijskiego piwa marki JUPILER. Wyśle na moj koszt
Dla osoby która mi pomoże naprawić lub poda najtrafniejsza diagnoze końca wiecznosci mego kompjutra a więc.

Laptok z dnia na dzien mnje przestał działać. Po resecie biosa jeszcze mi wczoraj odpalił Ale dziś dalej nie chce ruszyć. Może to wina tego bialego kabelka Ale nie widzę na niego miejsca. Fota z góry w komentarzu.

#pomagajzwykopem #potrzebnyhakjer #it #informatyka
steffx - MIRKI HELP MNJE a odwdziecze się pierwszym #rozdajo
A jest o co walczyć.

...

źródło: comment_pVt09CCizpkmyOw4bu3SFhZiZIJ9bWwu.jpg

Pobierz
  • 56
@steffx: To raczej nie wina tego przewodu, bo z wtyczki mogę wnioskować, że to przewód anteny WiFi/BT lub innej łączności szukaj na płytkach małego okrągłego gniazdka. Może to być również "nadmiar" i był od powstania luźny.
@steffx: Daj więcej objawów bo to jak wróżenie z fusów.
Nie chce ruszyć - tzn nie ma reakcji na przycisk włączania? Kręci wiatrakami? Słychać dysk ale nie odpala się matryca? Jest jakakolwiek odpowiedź na matrycy - np. podświetla się ale ma czarny ekran? Sprawdzałeś napięcie zasilacza + jakie napięcie ma bateria? Może zwyczajnie padło zasilanie i przy ostatnim uruchomieniu miał siłę tylko na dojście do biosu i padł?
@steffx: Musisz powiedzieć co się konkretnie dzieje przy uruchamianiu (czy nic, czy się uruchamia na sekunde i wyłącza, czy się uruchamia i restartuje po chwili). Ten biały kabel nie jest istotny, on jest albo od karty wifi albo od wwan. Stawiałbym, że problemem jest RAM lub płyta główna, spróbuj zmienić slot ramu lub jak masz możliwość to podmień na inny