Wpis z mikrobloga

Mirki. Moja mama sprząta domki w #norwegia . Dostała taką kartkę od jednej z pań. Początek to coś tam o opiekowaniu się kotem z tego co mi się wydaje ale nie znam zupełnie języka i nie chce żeby mama zabiła cudzego kota bo ja źle coś przetłumaczyłem. Pomoże ktoś? Ze swojej i mamy strony oferuje jakiś mały upominek który wyślę po powrocie do Polski gdzieś w połowie kwietnia.
Pobierz dzoskyy - Mirki. Moja mama sprząta domki w #norwegia . Dostała taką kartkę od jednej ...
źródło: comment_hmwGHUruyvHr4kbH0XiIVyNItS7vMAmG.jpg
  • 6
@dzoskyy: Nie za bardzo rozumiem norweskiego bo mieszkam w szwecji ale postaram się pomóc. W pierwszej częsci jest mowa o czymś w dolnej szafce i krojeniu tego na małe kawałki prawdopodobnie jedzenie dla kota. W drugiej części jest mowa o tym że kot może wyjść na zewnątrz jak będzie troche cieplej. Ale nie na noc i tylko na chwilę. Najważniejsza informacja w tym liscie to ta na samym dole żeby nie
@dzoskyy Żarło dla kota.

Świeża woda codziennie
Odrobina śmietany codziennie
Porcja ryby codziennie. Na dolnej półce w zamrażarce. Rozmrozić w gorącej wodzie. Pokroić na małe części (luksusowy kot haha)
Karma może być dawana codziennie ale nie je jej dużo

Lubi być trochę na zewnątrz jak jest ciepło. W nocy w środku. Wypuszczać przez taras.

Nie zamykać górnego zamka w zewnętrznych drzwiach w środy. Sprzątaczka ma tylko klucz do dołu
@dzoskyy: na szybko:
Nowa czysta woda codziennie
jedna mala porcja (ciezko to rozczytac) fløteskvett codziennie
1 porcja ryby codziennie. Znajdziesz w najnizszej szufladzie zamrazarki w kuchni. rozmrozic w cieplej wodzie i pokroic na male kawalki. On jest malym kotkiem
Suche jedzenie mozna dawac codziennie, ale kot duzo tego nie je.
Kot moze wychodzic na zewnatrz tylko za dnia, w nocy musi byc w domu (kot moze wychodzic tylko w dodatniej temperaturze)
@dzoskyy:

nowa czysta woda codziennie
jakis hoveskwett codziennie, nie wiem co to jest
jednba porcja ryby codziennie. znajdziesz na dole w szufladzie w kuchni - wyglada mi na zamrazarke (fryseskap).
Rozmroz w cieplej wodzie.
pokroj w drobne kawalki (he he ten kotek jest luksusowym rozpieszczonym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Sucha karme mozesz podawac codziennie (on nie je tego duzo).
On chetnie wychodzi troche na zewnatrz
@dzoskyy:
Woda co dzień. Koniecznie z kranu
Codziennie karma nie za dużo
Porcja rybki z szuflady na dole zamrażarki rozmrozić w ciepłęj wodzie pokroić na kawałki bo nie zje bo jest mały
suchej karmy nie je za dużo także dawać mało ale można co dzień
Wypuszczać na zewnątrz przez taraz ale jak jest ciepło. W nocy ma być w domu
W środe przychodzi sprzątaczka i ma klucz do dolnego zamka więc