Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn ma 27 lat, nie pracuje, był w więzieniu, ćpie, kradnie, nic nie robi. Mama się dowiedziała ostatnio, że jego laska jest na odwyku, bo ćpunka w ciąży i moja ciocia nie daje już sobie rady.

Ale wczoraj to mi matka drame zrobiła mówiąc 'CO JA Z TOBĄ MAM' jak jej powiedziałam, że chce sobie chomiczka kupić :C
#gorzkiezale #rodzice
  • 65
  • Odpowiedz
@fiszifiszi: prawie 24. wzięło mnie ostatnio na chomiczka. bardzo chcę zwierzątko u siebie w mieszkaniu. na kitka nie mam tyle czasu i właściciel mieszkania się nie zgodzi. więc kombinuje z czymś mniejszym :D a chomiczki są kochane
  • Odpowiedz
@Cicion: gdybym miała pewność co do tego, że nie jest to zaciążona samica, albo 2 letni samiec, czy z nowotworem piątego stopnia to pewnie :D
@TerazMnieWidac: nic, po prostu po hurr durzyła, że ja nie mam co robić, na co mi chomik, ile ja mam lat, ale ty wymyślasz, ciągle jakieś pomysły masz xD
  • Odpowiedz
@Achaa: niee, nie podobają mi się świnki morskie. myślałam też nad jakąś fretką, ale na to właściciel na bank się nie zgodzi, a nie chce mi się póki co zmieniać mieszkania z powodu zwierzaka. chomiczek będzie spoczko :D
  • Odpowiedz