Wpis z mikrobloga

@lutecki: wrzuć zdjęcia o większej rozdzielczości , zderzaki do poprawy-podkład ze zlewek ? nie robiłes auta na handel , mnie sie nie podoba, ale to Twoje auto i jak tak chciałes i za to zapłaciłeś to dlaczego jest #!$%@?...a robota ? zderzaki "zagruntowane" tym co było wymieszane , wyszedł #!$%@? odcień az oczy sraki dostają :/
@lutecki: fotospektrometr? xD nigdy nie widziałes jak sie auta maluje xD kazda firma ma grunt i bazy w zalezności od marki i kodu , do kodu sa dopisane proporcje, do proporcji sa ustalane granice , wszystko jest mieszane na wagach wyskalowanych do 0,001 #!$%@? to sie pokazuje na filmach promocyjnych xD odpłyń xD, odcien koloru to jedno , struktura bazy to drugie , szkło klaru to 3 , a ...uj ci
@lutecki: jeśli to rzeczywiście Twoje auto to bardzo szanuje takie podejście do motoryzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście bym czegoś takiego nie zrobił bo dla mnie to czysty kicz ale widać w tym pewne poczucie humoru i nonszalancję. Tak trzymaj Mireczku! No i uważaj żeby nie przedobrzyć bo przy takiej „zabawie” granica jest bardzo cienka. Troszkę przesadzisz i będzie wiocha jak sam #!$%@?.
@DADIKUL: fabrycznie siedzi tam Boston Premium Audio który gra rewelacyjnie, w Mercu i Lexusie tak nie słyszałem. To gra bardzo dobrze, słychać mniejszą głębię, ale gra badziewnie.
@Tino: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ich klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)