Wpis z mikrobloga

Zakupiłem niedawno volish tense i nie mogę tego palić. W kazdym innym e-fajku uzywam liquidow moc 12. W volish tense zjechałem do mocy 6, a wciąz strasznie gryzie w gardlo i az w płucach kłuje przy zaciąganiu, ze o dławieniu nawet nie wspomne. Grzalke mam ustawioną na 35,2 widełki są od 35 do 43. Nie wiem gdzie lezy przyczyna tego, ze dlawie się za kazdym razem gdy probuje palic volish tense. Gdy pale "zwykłe" tańsze e-fajki nie mam z tym najmniejszego problemu. Ma ktos doswiadczenie w tym temacie?
#epapieros
  • 12
  • Odpowiedz
@bronx222: Miałem napisać, dołóż i kup coś lepszego ale to kosztuje 300 ziko :O Ale właśnie co rozumiesz przez inne efajki? Bo ten tense to juz probuje chyba imitować boxa, więc pewnie ma duzy airflow, jezeli mowisz o tanszych, a uzywasz volisha to pewnie masz na mysli takie z aiflowem udającym zwykłe szlugi np ego aio, więc to nie dziwne, że gryzie. Spróbuj 3 i zobacz jak będzie. Jeżeli nadal tak
  • Odpowiedz
@Calkiem_nowe_konto: do tej pory uzywałem volish mini oraz randomowy zestaw bateria p1 + atomizer za 20 zl i w tych dwoch opcjach pali się świetnie. A jak tylko próbuje palić volish tense (3 stowy w błoto) się tym dławie. Za mocne raczej nie jest bo nawet gdy uzywam 2x slabszej mocy liquidu wciąz nie do palenia
  • Odpowiedz
@bronx222: z tego co widzę to Volish nie posiada regulacji airholów, możesz spróbować zastosować grzałki o wyższym oporze, wtedy będzie mniej dymu. Albo spróbuj zmniejszenia mocy na boxie
  • Odpowiedz
@bronx222: kupiłem kilka miesięcy temu volish tense i współczuje Ci. Grzałka potrafi sie spalić po kilku dniach, sporo liquidu idzie przy nich. Ja zakupiłem do niego tanka smok baby i zmiana kolosalna. Zmień tanka i będzie lepiej. A jako budowa volish tense to cały lakier zszedł, bateria trzyma polowe tego co na początku. Jedynie karbon wyglada nadal jak nowy
  • Odpowiedz
Witam. Pdradzam tą dziadowską firmę. Pierwszy raz kupiłem w prezencie dla siostry wfajke V4, myślałem wtedy ze droższe znaczy lepsze. Kupiłem olejek (t6) podarowałem siostrze. Nie dało tym za cholerę się zaciągnąć, dusiło jak dym z ogniska. Następnie kupiła już sobie sama lżejszy płyn. Niestety nie jest tak jak w innych markach fajkach. Ciężko się zaciągnąć. Minął rok. Pomyślałem kupię dla mamy efajke. I znowu nie wiedzieć czemu kupiłem tej firmy. Znowu
  • Odpowiedz
musisz miec mocniejsza grzalke, na tej akurat wdychasz dym z przepalania sie grzalki:) ja dzis taki blad zrobilem kupilem do bateri tense nowy zestaw a nie popatrzalem ze grzalka jest max do 15w a w ten tense potrzebna grzalka do 60w i sie wkurzylem kupilem nowego papierosa, i chce sprzedac grzalke z tense sa slady uzytkowania w koncu to nie rablet ale sprawna sto procent i ten nowy zestaw raz uzyty za
  • Odpowiedz