Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu premiera dwóch mobilnych portfeli LN.
Zap Wallet i Eclair

Przypominam tylko jak wspaniali deweloperzy rozwijają BTC.
Jack Mallers po opublikowaniu w sierpniu filmiku z bety portfela Zap:

https://www.youtube.com/watch?v=dhpg_8D2FPI

dostał propozycję odsprzedania projektu za ponad 1mln $
Odmówił i wyda go za darmo.
Każdy shit może takich ludzi pozazdrościć

#bitcoin #kryptowaluty #lightningnetwork #btc #it
cyberpunkbtc - W przyszłym tygodniu premiera dwóch mobilnych portfeli LN.
Zap Wallet...

źródło: comment_2Xl4HbTLsIdnVAAjY9f4He50sLhmKmQL.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@tallman: To tylko link do opisu co to jest. UASF nie ma nic wspólnego z blockstreamem.
Tak, usuwają posty jak spamowaliście w kółko tak samo jak transakcje btc.

A twój r/btc/ to co? Lepszy? Przydupasy Rogera Vera i Jihana którzy stawiają się za ich interesem? Byle Jihan mógł dalej używać swojego ASIC boosta? Nie pasiło że BTC będzie lepszy od reszty shitó bez przyszłości? NIe pasiło że ludzie nie będą mu
cyberpunkbtc - @tallman: To tylko link do opisu co to jest. UASF nie ma nic wspólnego...

źródło: comment_1YPNjpvsZoT8oatpLVhC3xNyoXPmAeSs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pawlo74: coś ty się do mnie #!$%@?ł? Będziesz mnie wołać pod każdym wpisem, żeby mnie wyzywać od złodziei? Człowieku daj mi spokój, więcej nie odpowiadam na twoje zaczepki. Ani zaczepki twojego multi, cyberpunka.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc jaki moj? xD ja nie jestem za nikim, po prostu z boku to obserwuje i mam beke bo widze jak takie płotki jak ty łykaja tą cała scieme i podniecaja sie LN ktory nigdy nie zadziała xD no wlasnie "bedzie lepszy" bo poki co to pierwszy lepszy shitcoin jest lepszy od bitcoina i nie musisz czekac niewiadomo ile na transakcje ktora bedzie tez nie mało kosztowac. Nigdy nikt nie bedzie kupował
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: a scamerze, teraz nie wołaj?! Kto kogo woła? Przecież to moje multikonto. @cyberpunkbtc: to tacy jak on tworzą szajki szitcoiniarzy oszustów, jest ich tutaj coraz więcej dzięki niemu. To on i jego tag #bcntrader promuje tych ludzi i takie zachowania. To trzeba tępić, to przez niego, to król szitcoiniarzy dlatego boi się stracić twarz i atakuje. On wie co robi.
  • Odpowiedz
@tallman: Więc nie rozumiesz nawet o co chodzi z tą grafiką?
Wiesz co to bikash? To samo co btc tylko z większym blokiem, tak można usprawnić BTC aby działał jak każdy twój shit w 5 minut.
Tylko jako jedyny BTC rozwiązuje problem skalowalności i ograniczenia wagi blckhaina poprzez LN. Zamiast iść na łątwiznę jak każdy shit poszliśmy z przyszłością inną drogą.
Płotki łykają? Wiesz miałem nadzieję że jesteś bigblokersem bo przynajmniej
  • Odpowiedz
szkoda, bo pamiętam jak kilka miesięcy temu się zgadzaliśmy na temat BTC i była merytoryczna dyskusja. Ale odkąd mnie zacząłeś wyzywać zamiast dyskutować, nie mamy o czym rozmawiać. Wesołych świąt.
@pawlo74:
  • Odpowiedz