Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem tego,że dla średniej części mężczyzn 25 letnia dziewczyna nie jest młoda
Rozumiem dużo rzeczy ale biologicznie i fizycznie to dziewczyna jest w młodym i bardzo dobrym wieku
Ale zjeby i tak powiedzą że stara () Prymitywne myślenie
Edit:Moje zdjęcie bait
#prokuratorboners
NiePytajMnie - Nigdy nie zrozumiem tego,że dla średniej części mężczyzn 25 letnia dzi...

źródło: comment_PWs1xqiKRzKEhrOx1Y4WuWb2rUyIaqam.jpg

Pobierz
  • 15
@NiePytajMnie: Aż boję się zapytać gdzie spotykasz "tych primitywów" ^^ Coś mi się wydaje, że mocno wyolbrzymiasz i parę osób uznałaś za ogół. Swoją drogą ludzie łączą się w grupy, trzymaja się z tymi, którzy podzielają podobne zdanie. Ot, trafiłaś pewnie na złą grupę.
Bo 25 to już pewnie przejechała kilometry bolca na Erasmusie. Wyszalała się w gimbie i liceum to teraz zgrywa porządną.

Kobieta wchodzi w kryzys starzenia się mniej więcej jak ma 28-30 lat, kończy się zabawa i zaczyna narzekanie. Nikt tego nie chce.
@NiePytajMnie: Mnie też to wkurza ale mam takie #!$%@? gdzieś bo wiem jak to naprawde działa.Do 25 lat jest bardzo młoda później do 35 młoda a później dojrzała,tak zazwyczaj jest i tak to wygląda w rzeczywistości ()