Wpis z mikrobloga

Halp!
Chcę złożyć po taniości rolki rekreacyjne na kołach 100mm. Znalazłem mega polecaną szynę salomona za 120zł, ale ma ona rozstaw montażowy 195mm. Znacie jakieś buty, który mają taki montaż? Jaki montaż miały rekreacyjne salomony? 165mm? Ewentualnie polecicie jakąś tanią (oczywiście używaną) szynę 4x100 w standardzie innym niż 195 i buta do niej?
Inb4 tak, potrafię jeździć. Na co dzień jeżdżę aggresive, ale kusi czasami, żeby po prostu iść pojeździć na mieście, a na kupno drugiej pary nowych rolek brak hajsu. :(
#rolki
  • 20
@MindfuckedRoss: ewentualnie RB80 ma 195mm, ale to bez regulacji wtedy. Nie wiem czy w Imperiale/Metropolis nie mozna przykrecic 195mm jak sie da na skrajne pozycje, ale to znowu brak regulacji. Ja mam szyne 4x100 ssm. Ewentualnie wez 4x100 do razorsow XD Tylko Razorsy mogą być za giętkie w cuffie do takiej szyny
@MindfuckedRoss: no też mi się wydaje że by razorsy nie siadły, za giętkie są do tej szyny raczej. Już moje RB Fusion mogłyby być sztywniejsze do tej szyny.

Co do butów, no to zależy co na ciebie leży, ale powerslide imperial, metropolis, seba fr3/fr2/fr1, rb80,
Jak raz jeździłeś i się nie rozsypała to wystarczy. Ze schodów na tym nie będę skakał. ...No chyba, że mnie podkusi, ale nieważne. Masz na nie jakiś namiar, np. ich nazwę? Kupione na ali?
@MindfuckedRoss: tylko odpowiedni but do tego kup żeby można było ją dopasować w razie czego. Właśnie, tylko jeszcze nie mam nowych kół 100mm (te ze zdjęcia są z poprzedniego sezonu zdarte do 94-95) i trochę się obawiam że 2 kółko może obcierać o but.
@budus2: no roces x35 mają, ale tam znowu tylko inserty są, przy większym kole ludzie narzekali na połączenie but-szyna.
No możliwe, miałem metropolis i kiedyś to mierzyłem, ale zapomniałem ile tam wychodziło XD

Seba raczej nie, a nawet jeśli to pewnie by była przesunięta.
Szyny 195mm to raczej coś w stylu, że długość od osi do mocowania jest taka sama po obu stronach. Ja coś takiego mam właśnie w RB80 i