Wpis z mikrobloga

Przeszujac Youtube, jak i inne strony poświęcone alkoholom, jak je pić, czemu dodaje się do nich różne składnik, jak robić klasyczne koktajle, bardzo często łapie się za głowę słysząc i czytając brednie odnośnie tego tematu. Stąd moje pytanie: czy bylibyscie zainteresowani cyklem felietonow/filmów opowiadających o piciu alkoholi, jak i o podstawach miksolologii? Siedzę w tym temacie od dobrych kilku lat, poznałem najlepszych barmanów w Polsce, jak i ambasadorów niektórych marek, jestem propagatorem świadomego smakowania alkoholu, jak i koktajli. Dajcie znać czy bylibyscie zainteresowani czymś takim i jeśli tak to wpiszcie w komentarzach pytania, które najbardziej was interesują :)
#alkohol #pijzwykopem #gruparatowaniapoziomu
  • 100
  • 16
@VicStrlg zacząłeś z grubej rury, bo brandy jest jednym z nielicznych twardych alkoholi, do których nie palam sympatia :) ale jako ciekawostkę na początek mogę Ci powiedzieć że powstała najprawdopodobniej w celach uniknięcia płacenia dużych podatków przy transporcie morskim wina :)
@diarrhoea na to nie mogę dac gwarancji, bo sam 4 dni temu dyskutowalem z jednym z barmanów przez 3 godziny nad pochodzeniem pewnego alkoholu :) no cóż chciałbym opierać swoje tezy
@Cartman91: w wieku 27 lat takie doświadczenie. Nie za młody jesteś żeby być takim znawcą? Wydaje mi się że żeby być autorytetem w tej dziedzinie to wiek i ilość spożytego alko maja kluczowe znaczenie. No chyba ze już druga wątroba to chylę czoła.