Wpis z mikrobloga

@Morderczy_Morszczuk: No to ogólnie animacja jest super ale jak na pixelart to za mało szczegółów - mało (różnorodnych) pikseli, wygląda trochę jak prostokąty z painta.

Nie umiem tego dobrze oddać ale zobacz sobie jak tutaj uwydatnione są szczegóły. Może po prostu wystarczyło by jakby kontrast pomiędzy pixelami poprawił i dodał głębi bo tak obraz jest zbyt płaski (np przyciski).
Kryspin013 - @Morderczy_Morszczuk: No to ogólnie animacja jest super ale jak na pixel...

źródło: comment_1tcfYiq8rwzoD005gsPkqc94K7AHkymK.gif

Pobierz
@Morderczy_Morszczuk dobry dobór kolorów i wiele lepiej działa na odbiorcę, nawet jeśli dopiero zaczynasz. Dobrze jest na początek dużo obserwować i działać na gotowych paletach z Adobe Kuler albo innego colorlovers. U ciebie konsola jest strasznie ciemna i nie jest miła dla oka przez to.
@Kryspin013: Cieszę się, że animacja się podoba, bo to w nią włożyłem najwięcej czasu :D Chyba tak zachwyciłem się tym, że wyszła całkiem całkiem, że przyćmiła mi resztę xD
To co wrzuciłeś jest świetne. Rzeczywiście te cienie robią dużą różnicę. Dziękuję :)