Wpis z mikrobloga

@Uriel0987 aha czyli jak masz inne źródło dochodu to mozesz na ytbie pokazywac co tylko chcesz
Bordo a taki durny że szok xd
Tak jak kolega wyżej wspomnial bierz sie za popka bo tez pokazal dragi, na co czekasz? Jeszcze tu jesteś?
Usuń konto xd
@Anty_Chryst:

aha czyli jak masz inne źródło dochodu to mozesz na ytbie pokazywac co tylko chcesz

Gdzie ja niby tak napisałem? Tylko stwierdziłem fakt, że Popek finansowo niebyt by to odczuł w przeciwieństwie do osób, które "żyją" z YouTube.

Tak jak kolega wyżej wspomnial bierz sie za popka bo tez pokazal dragi, na co czekasz? Jeszcze tu jesteś?

Nie widziałem tego nagrania

Skoro tak bardzo bronisz patostreamerów to widzę, że wiele
@Uriel0987 no nie odczuje, ale jak nie odczuje to moze robic co chce na ytbi? Taki jest twoj tok myślenia jo? xd

Nie nie bronie patostreamerow, bronie nitra a go patostreamerem nie mozesz nazwac ;) tak jak już mówiłem, chcesz się dobrać do nitra za dragi to popek tez czeka ;d na cypisa tez pewnie sie cos znajdzie xd
@Uriel0987 jakby to powiedzial boxdil, nie wkładaj mi do buzi słów ktorych nie powiedziałem xddd
Nie jest to moj idol ;) nie jestem ani po stronie nitra ani isamu ani wykopu ani patusow czy innych boxdeli, jestem po stronie logicznego myslenia ;)
A jak już bedziesz sie zajmowal nitrem popkiem i cypisem to przypomniala mi sie sytuacji w ktorej reto palil ziolo na insta. Masz kolejnego do odstrzalu, z fartem mordo xd