Wpis z mikrobloga

Niestety żadna polska telewizja nie planuje transmisji na żywo z meczu Polska - Zimbabwe. Brak też na razie informacji o planowanym streamie online live.


Że co?!

Serio, żadna z szanownych stacji nie mogła do cholery zrobić z tego transmisji? Czy to znaczy, że na necie też nic nie będzie?

#tenis #puchardavisa
  • 8
@gram_w_mahjonga: Trzeba było wcześniej wyjechać to byś dała radę ;] jutro podjadę to zobaczę jak teraz organizuje się rozgrywki w Polsce. Od czasów (Idea) Prokom Open to wszystko dość słabo niestety wygląda ;/
@alhakeem: byłam na jednym meczu Pucharu (w Szczecinie) oraz dwa razy na Fed Cupie (Zielona Góra i Inowrocław). Niestety, promocja takich wydarzeń to gunwo, w Szczecinie tylko połowa trybun była zapełniona.
Na Fed Cup też fatalna promocja, ale Radwańska i Hingis przyciągnęła na szczęście tyle fanów by zapełnić 3/4 trybun.
O Inowrocławiu nie ma co gadać, tam żadne nazwisko nie przyciągało januszy, ale hala mała więc wyszło na zero.
@gram_w_mahjonga: Sopocki turniej to miał pełne obłożenie praktycznie przez wszystkie dni, ale tam zawsze było sporo tenisistów z pierwszej 50 rankingu. Świetny klimat i bardzo miło te mecze wspominam, na czele z pierwszą, turniejową wygraną naszego debla Frystenberg/Matkowski ;] Co do rozgrywek Pucharu to raz byłem na gdyńskich kortach Arki, to może z z 15 osób tam się pojawiło na trybunach. To jednak u nas niszowe rozgrywki, aż się zdziwiłem, że
@alhakeem: Ale zazdro! Mnie niestety ominie wyjazd na żywca. Zazwyczaj jeździłam do Katowic, potem zlikwidowali, rok temu więc ruszyłam do Pragi. Niby fajnie, dostęp do tenisistek na wyciągnięcie ręki, raczej nie łapie fotek, ale zawsze chciałam mieć ze Strycovą i kogo spotykam ostatniego dnia kwali zmierzającego na trening? :D Z polskimi tenisistkami regularnie chodziliśmy gadać po meczach :)

Mimo wszystko tęskno mi za klimatem Ufoka. Powinien być w Polsce turniej WTA...
@gram_w_mahjonga: To są uroki mniejszych turniejów, zawodnicy swobodnie przechodzą między kortami/hotelami i są wśród fanów ;] z naszych znanych tenisistek to tylko z Magdą Grzybowską miałem okazję dłużej porozmawiać. W Londynie to nie liczę na jakieś niesamowite spotkania, ale jestem od początku turnieju to pozachwycam się słynną trawą i będę grzecznie mókł na trybunach ;]

Jak się uda to może jeszcze jesienią na Sztokholm się załapię, bilety lotnicze są wyjątkowo tanie