Wpis z mikrobloga

@wolfik92: Ja czytam bardzo wiele i wiem, że jego kółko adoracji uważa go za ostoję spokoju ale niestety bardzo często po prostu wyzywa rozmówcę albo wyzywa różne grupy społeczne.

Nazywanie biblii "głupią książka" w rozmowie z katolikiem to też pewnie wzór do naśladowania.
@niski_poziom: nie widziałem tej wypowiedzi, więc nie mogę oceniać. masz może link?

@Mohammed_Socjal: akurat oceny komentarzy na wykopie są jedną z ostatnich rzeczy co świadczy o ich poziomie. chociażby dzięki takim osobom jak ty minusującym nie za brak logiki, kłamstwo, czy manipulację nie za to, że się z kimś nie zgadzasz, tylko za samą osobę komentującą, bo jak sam się przyznałeś nawet tych komentarzy nie czytasz. jak i pewnie wielu
@Postronny: nie czytam wszystkich jego komentarzy, i nie twierdzę, że jest ostoją spokoju niezależnie od wszystkiego. nikt nie jest (choć to go nie broni). jednak z tego co przeczytałem trudno mi się zgodzić z opinią, że prezentuje on najniższy poziom komentarzy w całym serwisie, bo przewyższa nim niejednego ze swoich oponentów.

@Shaki: to gdy widzisz coś takiego to go zgłoś. jeśli jest to obraźliwe to na pewno znajdzie się druga
@wolfik92: Przy całej mojej sympatii do @Ryu: uważam, że takimi komentarzami przeciąga strunę. Ale z drugiej strony kompromituje tym tylko siebie i wychodzi na hipokrytę, bo w końcu to On jest jedną z osób, która najbardziej w tym serwisie nawołuje do tolerancji:)
@wolfik92: Ja Ryu bardzo lubię i uważam że generalnie prezentuje soba bardzo wysoki poziom. Ale czasami zdarza mu się ostro przegiąć, a np. wspomniane przeze mnie wrzucanie wszędzie w powiązane tamtego kawałka to jest zwykły trolling, a trolling z tego co wiem jest tu zakazany.
@wolfik92: Dziękuję za obronę. Bo to raz słyszałem w tym tonie o papieżu? Ktoś pisze, zę papież coś tam, a drugi się pyta o to który papież, na co dostaje odpowiedź "no jak który? Był tylko jeden prawdziwy!" albo coś w ten deseń.

Ale spoko. ChŁopaki dostają bólu dupki i niech go sobie dostają. To tylko wystawia im ocenę jeżeli twierdzą, że ja śmiejąc sie z takich wyznawców kultu JP2 piszę
@Ryu: Jakbym za tę piosenkę o tym obrońcy pedofilów dostał warna to 3/4 Wykopu powinno dostać permy za o wiele gorsze zachowanie

Ale mi nie chodzi o same jazdy po papieżu, tylko o to że twoje wklejanie tego to był w pewnym momencie zwykły trolling i sianie zamętu i powinienneś być właśnie za to ukarany, nie za obrazę papieża bo mi to w pełni zwisa czy ktoś po nim jedzie czy
@Shaki: Nie. Wklejam tę konkretną piosenkę przy znaleziskach o papieżu. Porównaj to sobie z "rzecznikiem" pod kazdym znalezisku o cyganach. Z tą różnicą, że ja wklejam coś o konkretnym czŁowieku w temacie o konkretnym człowieku, a rzecznik ma obrażać całą grupę etniczną(?)

I zwróć też uwagę (i wszyscy zarzucający mi hipokryzję), że o rzeczniku pisałem tylko, że to nieśmieszny żart i że nawet najśmieszniejszy przestaje być śmieszny jak jest użyty milion
@Shaki: @niski_poziom: może mnie już libertyńskie media skrzywiły, ale ja w tym komentarzu nic ofensywnego nie widzę. Ba, nawet mnie on szczerze rozśmieszył, bo wciąż mam przed oczyma co kard. Dziwisz mówił.
@Ryu: Rzecznik nikogo nie obraża i jest głupim żartem, taką wykopową idiotyczną tradycją, a twój filmik ma w zamierzeniu tylko i wyłącznie obrażać i #!$%@?ć katolików którzy będą wchodzić na ten wykop. A ty siedzisz przed kompem i zacierasz rączki jak sie prawaczki #!$%@?ą ;P
@Ryu:

Czy ja piszę, że katolik jest chory? Czy oburzam się o to jak ktoś twierdzi, że Biedroń, Anjem Choaudry, albo ktoś taki jest #!$%@??


To, że używasz słownictwa mniej radykalnego wcale nie oznacza, że Twoja wypowiedź jest na wyższym poziomie. Chcąc wyśmiać fanatyków religijnych dotykasz również tych normalnie wierzących. Po prostu wyśmiewasz wszystkich, którzy ośmielili się uwierzyć w Boga. Stawiasz niewierzących wyżej niż tych wierzących i sugerujesz jakoby byli oni
@Shaki: Nikogo nie obraża? No pewnie jakby to był Polak i siedziałbyś na angielskiej stronce, a tam by co chwila ktoś go wklejał jako rzecznika Polaków to nie poczułby.... No dobra, zły przykład. Ty byś się pewnie nie obraził, ale myślisz, że mało by się takich Polaków znalazło? To jedyna różnica jest taka, że tutaj są katolicy, a nie ma cyganów?

I ja naprawdę nie wklejałem tego z intencją obrażania. :P
@Ryu: Wklejam to jako komentarz, który mam nadzieję, że komuś kiedyś da do myślenia.

Nikomu nie da do myślenia bo ten kawałek jest całkowicie idiotyczny, jak większość tworów tego pajaca Minchina :[ Skoro ktos uważa że papież tuszuje pedofilię, to proponuje złożyć doniesienie o popełnieniu przestepstwa, a nie nagrywać durne piosenki. Przywódca religii skupiającej setki milionów ludzi na całym świecie na pewno nie ma nic lepszego do roboty jak zajmowanie się
@domofon:

Po prostu wyśmiewasz wszystkich, którzy ośmielili się uwierzyć w Boga


Wyśmiewając konkretne zachowanie Kościoła, a później śmiejąc się z bardzo konkretnego wycinka wiernych, którzy chrześcijaństwo sobie przerobili w kult jp2?

sam reagujesz "alergicznie" na każdy nieprzychylny wpis o np. muzłumanach


Nigdy nie pisałem, że chrześcijanie to zwierzęta Nigdy nie pisałem, że wszyscy chrześcijanie są tacy sami jak jakiś jeden chrześcijanin o którym jest znalezisko. Nie reaguję alergicznie na każdy nieprzychylny
@Shaki: Ale zarzuty są przeciwko niemu stawiane przez konkretnych ludzi o konkretne zachowania. To się nie bierze znikąd. Myślisz, że dlaczego tak o jp2 nie mówię? Bo o nim nie da się tak jednoznacznie powiedzieć. Nie uważam, że był czysty, bo był papieżem, jak Benek działał w Kongregacji (wyleciała mi z głowy nazw) i jest dość prawdopodobne, że też zdawał sobie sprawę z tego co się dzieje, ale ludzie oskarżający Benka
@DuPont: To tylko pokazuje, że miałem dużo racji. Często sobie kpię z jakiegoś zachowania religijnego, ale dopiero teraz jest bulwers kiedy NIKOGO NIE OBRAŻAJĄC napisałem, że dla niektórych jest tylko jeden prawdziwy papież.
@Ryu: Papież srapiesz, Jp2 czy Benek, pedofilia w kościele była i będzie, taka specyfika "zawodu". Weźmiesz sprawnych seksualnie facetów, zakażesz im ruchać i każesz się obracac ciągle w towarzystwie młodych chłopców, to oczywiste że przypadki pedofilii będa się zdarzać, tak samo jako zachowania homoseksualne w więzieniach, jak facet ma silny popęd a nie może rżnąc lasek to mu odpierdziela i wszystko co się rusza i ma jakikolwiek otwór zaczyna widzieć jako
@Shaki: Ale ja to wiem. Nie raz też krytykowałem kogoś na przykład za twierdzenie, że wszyscy księża to pedofile. Do Benka są zarzuty o to, że działał w celu tuszowania afer pedofilów, a to, że pedofile trafiają do Kościoła to coś normalnego (nie z winy Kościoła, ale okazji jaką taka funkcja daje).
@Ryu: Deal with it że jesteś lewackim hipokrytą który będzie nawoływał do tolerancji jeśli chodzi o homoseksualizm i islam, ale będziesz chciał #!$%@?ć na katolicyzm przy każdej okazji.

W sumie odkąd wiem jak wyglądasz to się nie dziwię, że masz tak #!$%@? poglądy.
@Postronny:

będziesz chciał #!$%@?ć na katolicyzm przy każdej okazji.


Że co? Mahomet był barbarzyńcom, a islam to idiotyczna religia. Natomiast prosiłbym aby nikt nie mówił, ze się powinno wszystkich muzułmanów wystrzelać, albo że to śmieci i nie stawiać znaku równości między muzułmaninem a terrorystą. Powiedz gdzie ja takie rzeczy robię wobec chrześcijaństwa! Nigdzie. Sorry, ale mów sobie co chcesz o islamie czy o jakiejkolwiek innej ideologii, śmiaŁo.

A homoseksualizmu do tego
@Ryu: Możesz nie lubić islamu ale i tak będziesz go bronił bo polscy katolicy go nie lubią. To jest cały sens Twojej krucjaty wykopowej, bardzo łatwo napisać skrypt który będzie generował lewicowe hasła które głosisz w większości komentarzy. Tolerancja dla wszystkich, ale #!$%@? w katolików wszędzie gdzie można.

Niestety homoseksualizm wśród polskiej lewicy i katoprawicy to jest pogląd. Pogląd który jest praktycznie dla nich najważniejszy, #!$%@?ć gospodarkę i obywateli, w tym
@Postronny:

Możesz nie lubić islamu ale i tak będziesz go bronił bo polscy katolicy go nie lubią


Niestety opowiadasz brednie. Nigdy nie broniłem islamu. Broniłem i bronię normalnych, nie łamiących prawa muzułmanów przed porównywaniem ich do fanatykó i terrorystów.

Niestety homoseksualizm wśród polskiej lewicy i katoprawicy to jest pogląd


Nie. To czy czujesz pociąg seksualny do swojej płci czy do przeciwnej nie jest poglądem.

Niestety wiele osób tu wręcz Cie kocha
@Ryu: Co do większości do nie będę odpisywał bo odpisałeś w inną stronę niż pisałem. W wyrywanie kontekstu i pisanie "bzdura" jak ty lubisz od dawna bawił się nie będę.

A twoje zdjęcie mam nie z grupówki, tylko z pewnej bazy danych do której mam dostęp:)
@Postronny:

twoje zdjęcie mam nie z grupówki, tylko z pewnej bazy danych do której mam dostęp:)


Ha, ha, ha, ha, ha! Mają moją teczkę w CBA?

bo odpisałeś w inną stronę niż pisałem


No tak, tak, tak. Pisałeś, że bronię i będę bronił islamu czego nie robię i że wyśmiewam katolików, gdy wyśmiewam katolicyzm. Przepraszam, że poprawiam twoje poglądy na temat tego kim jestem, co robię i jak myślę. A może
@Ryu: Tak tak wkręcaj dalej. Zawsze nazywasz bzdurami odpowiedzi na Twoje wiadomości. Zawsze lubisz manipulować i przekształcać temat rozmowy w coś innego. Wiem, że możemy dojść do tego, że tak naprawdę kochasz katolików, ale nie mam na to czasu.

Jak się jest z Łodzi to nie trzeba być z CBA.
@Postronny:

Zawsze nazywasz bzdurami odpowiedzi na Twoje wiadomości


To może z łaski swojej zerknij raz jeszcze:

Niestety opowiadasz brednie. Nigdy nie broniłem islamu. Broniłem i bronię normalnych, nie łamiących prawa muzułmanów przed porównywaniem ich do fanatyków i terrorystów.


I teraz napisz mi czemu to co napisałeś ty nie jest bzdurą, a to co ja napisałem tutaj jest kłamstwem.

Jak się jest z Łodzi to nie trzeba być z CBA.


Ależ bądź