Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: Potrzebujesz paragrafów żeby zachować się jak normalny człowiek? Ja bym nie chciała, żeby mój tyłek latał po sieci. To chore, żeby robić dziewczynom takie zdjęcia z przyczajki. Skoro nie ma w tym nic złego, to podejdź do takiej dziewczyny i poinformuj ją, że masz zamiar wstawić jej dupę do internetu, żeby inni sobie pooceniali. Ciekawe czy się ucieszy.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

Molestowanie seksualne – zachowanie o charakterze seksualnym naruszające godność, nieakceptowane przez społeczeństwo jako sprzeczne z normami społecznymi.


Spoko, ja też cię dodaję. Mam nadzieję, że nigdy nie spotkam na swojej drodze takiego spoconego creepa z aparatem :)
  • Odpowiedz
Potrzebujesz paragrafów żeby zachować się jak normalny człowiek? Ja bym nie chciała, żeby mój tyłek latał po sieci.


@schizma: całe miasto ogląda ten tyłek czy nogi na ulicy i jest ok a nagle niewyraźna fotka już jest zła. poza tym gdyby taka dziewczyna nie chciała, żeby ktoś oglądał jej nogi to by założyła suknię do ziemi.
  • Odpowiedz
gdyby taka dziewczyna nie chciała, żeby ktoś oglądał jej nogi to by założyła suknię do ziemi


@agablazej: Tak, tak... Gdyby nie chciała być zgwałcona to by się nie ubierała wyzywająco. Wasza prostacka logika jest porażająca. Generalnie wrzucanie tego typu zdjęć świadczy jedynie o waszym pierwotnym umyśle. Zauważacie kobietę, która założyła coś, co wasze upośledzone mózgi które znaleźliście w jaskimi interpretują jako coś wyzywającego i jest to tak niesamowite, tak niespotykane i
  • Odpowiedz
@anonimek123456: #!$%@? się do takich rzeczy jest gorsze niż zrobienie tej głupiej fotki. to wy chyba życia nie macie, że się wam chce bóldupić o takie głupoty. chyba faktycznie chcecie białorycerzyć przed damami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agablazej: #!$%@? się do rzeczy nienormalnych jest obowiązkiem i przyjemnością. Sranie pod drzwiami też nie jest normalne, też jest drobnostką, też jest anonimowe, a raczej nie byłbyś zadowolony z klocka pod drzwiami.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Bez przesady, nikt nie bronił. Tylko tłumaczyli że za takie zachowanie należy się działo na ryj - według was nie i wszystko jest ok. Sranie na środku parku chyba też nie jest zabronione prawnie, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak pssst! "Ochrona wizerunku" to pojecie, z ktorym powinieneś się zapoznać. Wizerunek to nie tylko twarz. Za takie zdjęcia w Internecie się płaci duże pieniążki jak komuś będzie się chciało Wam dobrać do dupy.
  • Odpowiedz