Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam dylemat... #logistyka here, lubelskie #zalesie i w sumie to nawet #zadupie ( ͡° ʖ̯ ͡°) praca elegancka, lubię ją, ale dużo #!$%@?ńska (co średnio mi pasuje, bo jednak wolałbym się czegoś pożytecznego nauczyć i czas szybciej leci itd.), kasa całkiem spoko jak na podlubelską wiochę... no i bliziutko do pracy! Poza tym za rok weselicho i czas się ustatkować, w planach jeszcze obrona pracy dyplomowej i ewentualna dalsza edukacja. I tak to się żyje na tej wsi...

Mimo wszystko bardzo mnie to #!$%@?, ten cały zastój, zarobki mimo, że spoko (jak na mieszkanie z rodzicami xd) to na poziomie doświadczonych magazynierów i tu trochę dupsko boli, bo jednak praca bardziej odpowiedzialna. Na olx/pracuj.pl siedzę i wyczekuję nowych ofert w logistyce, aby #!$%@?ć z tego #!$%@?łka. Jednak wesele zamówione, kasę trzeba odkładać, a w nowej pracy różnie może być... Tak się chciałem wyżalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS jutro rozmowa o pracę w #lublin znana firma, ale znając to #!$%@? zalesie to pewnie będzie 2k i elo, a same dojazdy jakieś 20% z tego mi zabiorą... Chyba czas #!$%@?ć stąd.

#logistyka #praca #pracbaza #transport #spedycja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6