Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MyPhilosophy:
Nauczyciel na lekcji dzieci co to jest rarytas?
- Rarytas to jest pomarańcza - powiedziała Kasia.
- Dobrze, co jeszcze? -zapytał klasy nauczyciel.
Karol podnosi rękę i mówi:
- Rarytas to jest czekolada.
- Dobrze! Czy coś jeszcze? - pyta nauczyciel.
Jasiu podnosi rękę i mówi:
- Rarytas, proszę pana, to jest dupa szesnastolatki.
Nauczyciel oburzony wyrzucił go z lekcji i kazał mu przyjść na drugi dzień z ojcem. Na
@MyPhilosophy: Ok czyli jeżeli przedział czasowy nie jest do udowodnienia to zacznę wcześniej, żeby mieć 14stke na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MyPhilosophy: Ja się z Tobą zgadzam, że seks powinno się uprawiać dopiero od 18 roku życia kiedy dziewczyna jest już pełnoletnia i w pełni rozwiniętą. Jednakże ja innej niż dziewicy nie mógłbym wziąć, gdyż czuje obrzydzenie i mnie to odrzuca, że miałbym wchodzić po kimś jak do używanego sprzętu, dlatego niestety muszę zadowalać się 15-16 latkami, bo o 18latkę dziewicę strasznie ciężko.
@MyPhilosophy: to widzę mało znasz 18-19.. wcale nie są lepsze od tych 15.. po prostu ludzie mają nasrane w głowie bez względu na wiek.. bywa też że takie 15 są w hui ogarnięte i jak dobrze zrobione to sobie myślisz, że to jakaś 20 z planem na życie.. a tutaj zonk xD
jak jest wystarczająco rozwinięta i wie co robi to jest legalne i tyle.. patrzenie w metrykę jest głupie, stąd