Wpis z mikrobloga

@hauser15: 23 lata to szczyl dude, wszystko przed Toba ;). Jak miales trudniejszy start to wlasciwie jest dopiero poczatek okresu, w ktorym zaczynasz sie rozwijac. Pracuj nad soba, inwestuj w swoja przyszlosc, poznawaj nowych ludzi, wszystko malymi krokami (nie panikuj, ze tyle trzeba zrobic, tylko najmniejszymi kroczkami realizuj swoje plany), oplaca sie - serio. Wiele osob Ci to powie z doswiadczenia.
@LajfIsBjutiful: Tylko przegrywy dziela ludzi na normikow i przegrywow ;). Ludzie maja rozne historie i roznie dojrzewaja, to nie jest tak, ze POWINNO sie dojrzewac w ten sposob, ze do 11 roku zycia juz ludzie sie caluja, a przy 15 roku zycia to juz pierwsze pukanko na koncie. Jak miales ciezszy start, to bedziesz pozniej to wszystko zaczynal, ale to nie znaczy, ze jestes gorszy / lepszy.

Tak, 23 lvl to
@FeyNiX: a wcześniej co robiłeś?
Wy tu piszecie że nie wychodzicie z domu ale pewnie wychodzicie tylko nieczęsto 3x na tydizeń, ja natomiast wychodze do ludzi raz na miesiąc/2 xDD a ludzi widze tyle że jak musze zatankować
WIęcmi #!$%@? nie piszcie o tym że jesteście przegrywami bo ja mam #!$%@? niż wy
@Lucyfer90 wcześniej kislem w piwnicy przez 10 lat a ostatnie dwa lata pracowałem jako kierowca siedząc po 3-4 tygodnie w trasie że aż ryło beret. Od 1,5 roku mieszkam w dużym mieście i pracuję w fabryce gdzie mam styczność z wieloma ludźmi w tym różowymi gdzie co jedna to coraz to lepsza. Doszło do tego stanu że same do mnie zagadują a niekiedy nawet stalkuja na FB bo i to się zdarzyło.
@Lucyfer90 nie :D jeśli cię to pocieszy to gdy miałem studniówkę to powiedziałem że mam #!$%@? i nie poszedłem bo wówczas tłukłem w WoWa na przemian z CSem. :P