Wpis z mikrobloga

@GreenShot Shell, ale z racji tego że najbliżej mam do Orlenu to najczęściej tankuję właśnie tam no i nie mogę narzekać. Nie miałem żadnych przygód z paliwem od nich.
  • Odpowiedz
BP, CircleK i cala reszta w zdecydowanej wiekszosci i tak kupuja paliwa od Orlenu lub Lotosu. Mam do czynienia z róznymi dostawcami paliw i już kilku mi zgodnie powiedziało, ze Lotos ma najelepsze jakościowo paliwa. I w sumie to dość logiczne, bo rafineria w Gdańsku jest bardziej zaawansowana technologicznie niż choćby ta w Płocku.
  • Odpowiedz
@GreenShot: każda "większa" sieć, ja osobiście najczęściej tankuję na Shellu, ale nie ma reguły. Rozlewnie i tak te same, tylko różnią się dodatkami, jeden mechanik kiedyś mówił, że Subarki dobrze jeżdżą tylko na 95tce z Shella i tego się trzymam, widocznie mniej stuka. Niemniej inny mechanik, który ma spory przerób, mówił że spuszczał #!$%@? paliwo zatankowane na praktycznie każdej stacji, czy to Shell, BP, Statoil... Także niestety, nie ma reguły, szczególnie
  • Odpowiedz
@GreenShot: nigdy się nie zastanawiam na czym tankuje. tzn byleby nie był jakiś krzak. jakoś BP mi się utrwaliło w głowie, że jest taka trochę premium (dlatego tam nie jeżdżę bo wydaje mi się że największe kwoty :P).
nigdy nie widziałem różnicy w zachowaniu samochodu ale może takimi samochodami jeździłem. jedynie lpg czuć trochę było między BP a dustrybutorem postawionym na trawniku z ledowym znakiem "LPG 1.99!!!"
  • Odpowiedz