Wpis z mikrobloga

Moja kobieta kupuje dzisiaj swoje pierwsze cztery koła (trafiło na Audi A4 B5 Avant, 1.8 benzyna '99) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Postanowiłem, że zakupie i zamontuje jej kamerę cofania z czujnikami. Szukam na allegro jakiegoś zestawu (kamera+czujniki+wyświetlacz w lusterku) i nie wiem co lepsze.
Napisałem na Forum Audi Klub Polska i czekam na odpowiedź. Może któryś cumpel pomoże w wyborze? ;)


#samochody #audi #audiboners #pokazauto #chwalesie
źródło: comment_p3n74iJjV95ZRSKMEjKN9e29wPMMKOqi.jpg
  • 30
@borysszyc: A czasami, nie lepiej będzie kupić, po prostu, kamerę do cofania wmontowaną w luterko kierowcy za około ~ 300 - 500 pln? Jeżdżę 7 osobowym miniwanem i mam w standardzie takie cudeńko i to zupełnie wystarcza - żadnych czujników. ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borysszyc: szanuje, sam #!$%@? Seicento więc wiem co mowie xD A najmilej wspominam focusa MK1 w kombiku. Za takim też możecie się rozejrzeć ;) Niestety na mokrym mnie wyrzuciło i poszedł na złom xD
@borysszyc: dobre autko, tez wziąłem sobie A4 B5 na pierwsze wozidło. Bylem naprawdę zadowolony z niego. 5 lat nim jeździłem i jakieś 5 lat temu puściłem dalej. Nie dlatego ze było coś z nim nie tak, po prostu zmieniłem na nowszy model i tez A4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MadIen zamontowałem. Prawie jak oryginał :p jutro mogę podesłać więcej zdjęć. Wybrałem ten zestaw aczkolwiek następnym razem wybiorę inny (będzie montowany w Mercedesie Sprinterze H5L4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy tej Audiczce trochę zeszło. Zacząłem 14:40 skończyłem 21:20. Najwięcej problemu z pociągnięciem kabli było, dużo do rozbierania na przodzie. Samo podłączenie łatwe było.
Czujniki miały trochę za duże zabezpieczenie (gumki trzymające) i musiałem przyciąć dosłownie 2mm, ponieważ nie
źródło: comment_5F6oxaOl9bST6VDfLDosrXdtKNeodXaW.jpg