Wpis z mikrobloga

Rezygnuje ze spedycji, chce zacząć puszczać zestaw na własną rękę, trzeba się rozwijać, takie też było moje założenie przed zakupem. Puszczam busy po europie więc doświadczenie jakieś jest, ale wiadomo to nie to samo. Najbardziej martwią mnie ograniczenia drogowe dla tirów, możecie polecić jakieś dobre mapy z takimi ograniczeniami? Czy istnieją jakieś mapy na których można sprawdzić wysokość opłat autostradowych za dany odcinek, np we Włoszech czy Francji? Do jakich krajów si nie pchać na poczatek?
#bekaztransa
  • 9
@PfefferWerfer standardowa firanka 13.6 2015r. O wszystkich kwestiach prawnych, milogu i macronie wiem. Boje się jeszcze pościć auto w jakieś zadupie z którego będzie ciężko znaleźć ładunek powrotny, dlatego myślę czy na początku nie ograniczyć się do Niemiec i Beneluxa.
@AmanitaMuscaria9: Bardziej chodziło mi o ciągnik, ale ok bo widzę że nowszy sprzęt. Notoryczne przekraczanie terminów płatności to też normalka, gdy ładunki bierzesz za każdym razem od kogoś innego. Zadupia są wszędzie, dlatego zawsze licz te 50km dojazdu po towar i bądź elastyczny co do miejsca przeznaczenia nie skupiaj się na tym żeby było do bazy.

U mnie prawie zawsze się udaje ściągnąć chłopaków bez tragedii, ale i kierunek trochę inny