Wpis z mikrobloga

Które auto do zabawy?

Jakieś inne propozycje?

Najlepiej tak 250+ KM(ew. tyle po chipie), 4x4 lub RWD, manual

#motoryzacja #jakieauto #cokupic

Które auto?

  • Alfa 159 3.2 Q4 manual 16.3% (8)
  • BMW E9x 330i RWD manual 18.4% (9)
  • BMW E6x 530i RWD manual 10.2% (5)
  • Volvo V50 2.5 T5 AWD manual 26.5% (13)
  • Audi TT 1.8T 225 Quattro manual 28.6% (14)

Oddanych głosów: 49

  • 18
  • Odpowiedz
@komoornik: jak do zabawy to napęd po właściwej stronie, więc na dzień dobry odpada alfa złomeo, szwedzi (chińczycy) i precel... a 330i zawsze lżejsza od 530i... więc i zabawa lepsza, bo mniej kg trzeba rozpędzić... :)
  • Odpowiedz
@Gippo86: największe obawy mam o to, że będzie najciężej o BMW w sensownym stanie

Do tego jednak z tej stawki trzeba by wydać najwięcej, a "gruza" E46 raczej nie zdzierżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@komoornik: wyszedłem z założenia, że rozważając te modele... masz fundusze na porządny i zadbany egzemplarz każdego z nich :) a dobrą beemkę zawsze możesz ściągnąć z niemiec (jadąc tam samemu).. przy czym patrz raczej na tej najdroższe egzemplarze w danym roczniku :)
  • Odpowiedz
@Gippo86: szukam zabawki, która będzie drugim autem - nie daily drivera o którego bym dbał. Poza BMW te auta można kupić w okolicy 20k. Nie będę ukrywał, że to będzie auto w które nie mam zamiaru inwestować. Kupić, pojeździć, jak się znudzi to sprzedać.
  • Odpowiedz
@komoornik: znaczy poszukać w dojczlandii na tyle dobrego egzemplarza, że jeżeli ty nie rozbijesz, to sprzedasz za dobrą $ za ileś lat... :) ew. jak tylko do zabawy to może Z3 3,0? :)
  • Odpowiedz