Wpis z mikrobloga

Czytam sobie o tym, jak składacie wypowiedzenia, jak walicie nimi na stół, wszyscy są #!$%@? a Wy się śmiejecie, a u mnie kompletnie wszystko inaczej. Ludzie namawiają mnie na jakieś ostatnie wspólne wyjścia, mówią, że będą tęsknić. Zero niechęci ze strony kolegów, kierownictwa czy zarządu, niczego nikomu nie udowadniam, nikt nie mówi, że będę tego żałował. Jeśli będę chciał wrócić, nie ma problemu. Sam zresztą też niechętnie odchodzę z tego miejsca - wspominam je jako prawie dwa lata #!$%@? się w sympatycznej atmosferze - na nockach czytanie książek i oglądanie filmów, na dniówkach rozmowy o wszystkim i o niczym. Wiem jednak, że muszę to zrobić - w tej firmie mam zerowe szanse na jakikolwiek awans czy podwyżkę do poziomu, który zapewniałby lepszy poziom życia. Jakoś tak bardziej po ludzku to przebiega, niż u Was, nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, czy z całą resztą. Jako że przede mną siedem godzin pracy, wracam do czytania Kinga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #praca trochę #feels choć przyznam, że bym się o to nie podejrzewał
  • 9
@LiveDieRepeat czytanie książek, oglądanie filmów na nockach, zerowe szanse na godne życie i nie ma problemu jeśli będziesz chciał wrócić. Ochrona ?( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zevs @steemm @bialegomisa - gównorobota to trochę nadinterpretacja. Nie chcę pisać zbyt wiele, żeby mnie nikt nie skojarzył, ale pracuję na obsłudze klienta w firmie, w której niewiele się dzieje. Płacą tak sobie - 2200 - 2400 netto, kokosów nie ma, ale jak na brak wcześniejszego doświadczenia i wykształcenia, to źle nie jest. Dodatkowo dorabiam jako copywriter, często na nockach w pierwszej firmie, więc łącznie poniżej 3k miesięcznie raczej nie schodzę. Brak
@steemm: Owszem, bardzo fajna, praktycznie 2x najniższa krajowa przy niewielkim wysiłku. Jest jeszcze jedna rzecz - to moja pierwsza praca, do której poszedłem od razu po szkole, bez żadnego doświadczenia i wykształcenia, i nawet przez moment nie zarabiałem niczego w pobliżu najniższej krajowej. Powiedz mi, co Ty robiłeś takiego ambitnego w 2011, że zarabiałeś 100 zł więcej niż najniższa krajowa? xDDDDD Wystarczyło na rachunki, hobby i przyjemności? xDDDDDD
Pobierz LiveDieRepeat - @steemm: Owszem, bardzo fajna, praktycznie 2x najniższa krajowa przy ...
źródło: comment_L6JpbcHhAyjYe6gJ0UaD5vFRg6Ni5gFX.jpg