Wpis z mikrobloga

@smilen23: na razie dostałem odpowiedź taką, że można zrobić takie coś ale udział białka przy takiej ilości tłuszczu nie wygląda za dobrze i jeżeli chodzi Ci o dietę białkowo-tłuszczową to rozkład białka i tłuszczu jest trochę inny. Będę informował na bieżąco :)

oczywiście życzenie klienta jest najważniejsze i jeżeli będziesz chciał takie proporcje to nie ma sprawy, ale wydaję mi się, że warto posłuchać co mogą doradzić :)
@Sylar: z ciekawości sprawdziłem. 1800zł za miesiąc wyżywienia 2k kcal o.O zakładam, że "healthy" robi tu cenę, ale i tak jestem zaskoczony :) nie hejtuję, jak działa i jest dochodowe to spoko, ale widzę, że muszę sobie takie pomysły z głowy wybić jednak
@dzek no niestety, diety sa drogie ;p ale z 2 strony nie wydajesz na jedzenie juz nic no i nie tracisz czasu na zakupy/robienie jedzenia
@Sylar: makra podane przez @smilen23: są dobre w okresie adaptacji. Fakt ze później powinien trochę podnieść białka kosztem tłuszczy. Ale jeżeli od razu mu zrobią 25/70/5 to będzie się tydzień męczył z keto-flu.
@Sylar:

że przechodzę na dietę ketogeniczną

Myśle, że 2500 było by idealnie, 80% tłuszcz, 15% białko, 5% węgle, 3-4 dania

na razie dostałem odpowiedź taką, że można zrobić takie coś ale udział białka przy takiej ilości tłuszczu nie wygląda za dobrze i jeżeli chodzi Ci o dietę białkowo-tłuszczową to rozkład białka i tłuszczu jest trochę inny.

60% tłuszczu, 35% białka, 5% węgli (obrazek)


Przekaż dziewczynie (czy tam osobom z Healthy Pack),