Wpis z mikrobloga

@pieczarrek: wiesz, mając słabe skille set mocny jak na załączonym obrazu chodząc na cyklopy i ghoule i awansując w lvl dobrze mi idzie. Niechce wychodzić na zero tym bardziej ze z każdym nowym przedmiotem w èq i Bp wiąże się miłe chwile
  • Odpowiedz
@fraciu: może i jestem słaby ale mam już swoje lata przebyte od 7.4 Tibii i gram sobie 4fun. Jakbym chciał to dawno mam 300-400 na facc bo się da jak się chce przez tyle lat. I miałem wielokrotnie lvl wbity 5 krotnie od istniejącego na załączonym obrazku na facc ale konta sprzedawałem na alledrogo. W moim sercu zawsze pozostaną czasy 7.6-8.5 Tibii
  • Odpowiedz
@VAMISHK: jasne ja też stary tibijczyk, ale z kumplem obraliśmy inna taktykę wbiliśmy te 150 i teraz se chodzimy i se bijemy to czego kiedyś nie byliśmy w stanie, polecam a nie tylko exp exp exp
  • Odpowiedz
@fraciu: tak jak z realnymi pieniędzmi ze ktoś ma 3000netto na rękę - dla mnie zdobyte 10cc to jest dużo. Niestety mam swoje lata i nie połączę już gry z domem, opłatami , rodzina i żona () kolego
  • Odpowiedz
@VAMISHK: nie czaje xD sam mam rodzinę itp. ale nie przeszkadza mi to z kolegą sobie zagrać, ostatnio spotkałem kolesia 39lat co ma 140rp jeszcze z 8.6 i raz na tydzień idziemy se na behe bo on je kocha.... a mi to tito bo se powspominamy tibia i pogadamy
  • Odpowiedz