Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam Mirkow i Mirabelki, ciezko mi stwierdzic czy jestem na #keto czy na #lowcarb bo zajadam sie truskawkami i jagodami z jogurtem/smietana prawie codziennie (a taka jedna porcja to z 20g wegla). Chyba jednak na keto bo duzo waze, wiec pewnie moj limit wegli jest wyzszy, glodu brak :). Dzisiaj sniadanko o 11, szakszuka, do tego ogromna porcja salatki, obiad 14:00- wspomniane truskawki z jogurtem (z 200g truskawek, 200ml jogurtu -4g/carb na 100ml). Teraz kolacja, tak jak na zdjeciu (salatka mniejsza niz rano). Jest to posypane pekanami zmielonymi i polane duza iloscia oliwy z oliwek.

Wszystkich bedacych na #dieta pozdrawiam, moje efekty to juz bedzie ze srednio 5kg (dzisiaj rekord low: 96,5, rekord high: 103,1) i to w 35 dni. Pewnie z 2kg z tego to byla woda co ze mnie zeszla, trzymana przez wegle, no ale wciaz jest lepiej :).
Kupilem sobie wage do pomiaru tluszczy i dzisiaj mam 20,5% - nie wiem, jaki cel obrać... cel wagowy to 85kg przy 192cm wzrostu, na tluszcz moze 10% i sie wyzylic? :)
Pobierz
źródło: comment_k4Y0Aexyh79KJSKU4qmefljHngHF9b4k.jpg
  • 3
@wkoloprzegrywy: chciałem pytać jak niby waga mierzy zawartość tłuszczu, bo myślałem, że po prostu podaje się wzrost i statystycznie z jakichś tabelek, ale już sobie znalazłem w necie jak to jest naprawdę więc w sumie się podzielę tutaj ;d

Wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej wykorzystują bioelektryczną impedancję. Metoda ta posługuje się sygnałem elektrycznym, który po wstąpieniu przez nas na wagę przebiega przez całe ciało od stopy do stopy. Istnieją również urządzenia,
Pozdrawiam Mirkow i Mirabelki, ciezko mi stwierdzic czy jestem na #keto czy na #lowcarb bo zajadam sie truskawkami i jagodami z jogurtem/smietana prawie codziennie


@wkoloprzegrywy: ja właśnie tydzień temu uciekłem od keto. Zacząłem na początku grudnia, schudłem od tamtej pory 18kg(92-74kg). Osiągnąłem swój cel, dieta #keto zaczęła mnie po prostu nudzić, do tego miałem dość objadania się codziennie wiórkami kokosowymi i innymi wynalazkami(błonnik), by wspomóc jelita. Ale najważniejszym powodem dla którego