Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oszty: długo się gotuje. A tak serio - kiedyś o nich myślałam, ale lubią spaść i masz wtedy podwójne cyce + duże piersi to i tak potrzebują wzmocnienia niestety. Lepiej kupić jakieś ozdoby na Ali i podczepić pod zwykły stanik do odsłoniętych pleców, albo chodzić bez i tylko naklejki na suty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oszty: zwykłe silikonowe idealne na wesele. jeśli sukienka nie jest za luźna, to nawet nic nie skacze podczas tańcowania XD
te ze zdjęcia na aliexpress są, nie polecam, bo ani trochę się nie trzymają, jakoś skąpo tego silikonu czy czegoś dodali. ogólnie przy >B tragedia w luźnych ciuchach, niestety nadaje się tylko do przylegających ubrań. upał też nie służy, jak dla mnie używalne tylko w pokojowej lub niższej temperaturze.
@oszty: no to byłabym ostrożna. z C nie mam problemu przy przylegających i mimo wszystko troche trzymajacych biust sukienkach, ale im większe, tym pewnie będzie więcej problemów... spróbuj, do 20zł znajdziesz jakieś normalnej jakości, wtedy bedziesz wiedziała na pewno.