Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili, gdybyście wiedzieli, że wasz najlepszy przyjaciel aktywnie zdradza swoją dziewczynę? Zazwyczaj kończy się to na przelizaniu klubowych dziewoj (z tego co naocznie widziałem). Jak sam twierdzi tylko swoją dziewczynę kocha, a to, że czyści migdałki i wyrywa laski w klubach nie ma znaczenia tak naprawdę, bo to tylko "fizyczność". Jego dziewczynę znam dość dobrze, są ze sobą kilka lat. Oczywiście nic o jego podbojach nie wie. Z jednej strony to jest mój najlepszy przyjaciel i nigdy nie wbiłbym mu kosy w plecy, no ale to co robi jest grubą przesadą. Próbowałem mu wytłumaczyć, że może lepiej by było mu zerwać z dziewczyną i latać za szlaufami nie wyrządzając nikomu krzywdy, no ale wtedy straciłby gosposie domową. Serio ()

Ciekaw jestem co wy byście zrobili?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Co byście zrobili wiedząc o tym wszystkim?

  • Nie wtrącać się w nieswoje sprawy 27.5% (283)
  • Powiedzieć lasce w anonimie 41.2% (424)
  • Próbować mu to wyperswadować żeby przestał 31.3% (322)

Oddanych głosów: 1029

  • 26
nigdy nie wbiłbym mu kosy w plecy, no ale to co robi jest grubą przesadą. Próbowałem mu wytłumaczyć, że może lepiej by było mu zerwać z dziewczyną i latać za szlaufami nie wyrządzając nikomu krzywdy, no ale wtedy straciłby gosposie domową. Serio ()


@AnonimoweMirkoWyznania: Anonimowa fotka, albo trzy z różnymi dziewczynami, żeby ta biedna kobieta nie miała żadnych złudzeń co do moralności tego śliskiego typa. Nie musisz
AgresywnyZwyrodnialec: Możesz jej jakoś powiedzieć o swoim ukochanym chłopaku co on tam wyprawia, ale w ankiecie zaznaczyłem, że ANONIMOWO. Już raz pomagałem takim dwóm zranionym duszyczkom, co nie wiedziały, że ich (wspólny xDD) chłopak leci na dwa fronty xD On w końcu chciał mi spuścić #!$%@?, a on tym dwóm loszkom takie kity nawciskał, że dalej bzykał obie bez żadnych konsekwencji.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania Ogólnie to tak.
Powiesz mu żeby ogarnął dupe bo inaczej powiesz to jego kobiecie - stracisz przyjaciela.
Powiesz jego kobiecie co odwala jej chloptas - dostaniesz w ryj i stracisz przyjaciela.
Najlepiej to po prostu powiedz mu wprost, że to co odwala i to jak do tego podchodzi jest żałosne i niech sobie znajdzie nowego kumpla bo Ty nie będziesz patrzył jak zdradza swoją kobietę, która jakby nie patrzeć jest też
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj tych stulejmanów i olej to. To nie twoja sprawa. Możesz mu powiedzieć, że to jest #!$%@? co robi, ale nie wtrącaj się w związek z jakąś randomową laską. To że są ze sobą kilka lat nie znaczy, że to poważny związek. A raczej nie jest, skoro on nie traktuje jej poważnie. Od tej laski nie usłyszysz nawet dzieńkuję i za kilka lat nawet nie będzie cie pamiętać.