Wpis z mikrobloga

Siemanko podróżnicze świry!

Ponad miesiąc temu rzuciłem swój ciepły #!$%@?łek w postaci posady funkcjonariusza straży granicznej i tak oto razem z moim różowym zdecydowaliśmy się odbyć półroczną podróż życia do Azji Płd-Wsch i okolic. Natchnieni postacią pewnego kandydata na prezydenta (#pdk) postawialiśmy nazwać się Podróż Odbyta. No bo jaka może być podróż jak nie odbyta?!
Przez najbliższe miesiące będziemy karmić rakiem polskiego jutuba i inne kanały mediów socjalnych.

Aleale, pojawiamy się tutaj nieprzypadkowo, bo właśnie dziś wypuściliśmy najważniejszy odcinek z podróży. Odcinek poświęcony wielu Polakom, ale głównie jednemu - wielkiemu wieszczowi i filantropowi - Łukaszowi Stanisławowskiemu. To właśnie w hołdzie jemu powstał ten wysryw. Chętnych zapraszamy TUTEJ.

Ale to jeszcze nie wszystko, bo mamy dla Was srogie #rozdajo! Dla wszystkich pulsujących mamy do rozdania trzy (!!!) pluszowe Polaki prosto z Borneo (picrel) oraz dwie pocztówki również z Polakami. Zasady są proste - Ty plusujesz, a my dajemy Ci pięknych Polaków. Oczywiście - zielonki dupa cicho. Losowanie przez #mirkorandom już w najbliższą środę o 20.00.

No i kurła, zachęcamy do śledzenia naszej podróży odbytej na innncyh kanałach mediów socjalnych, o tutaj:
jutub
pejsbuk
insztagram

Przy okazji zakładamy tag #podrozodbyta, gdzie będziemy wrzucać wieści z naszej odbytej podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z fartem!

#polak #nosaczsundajski #nosacz #testoviron #rozdajo #rakcontent
podroz_odbyta - Siemanko podróżnicze świry!

Ponad miesiąc temu rzuciłem swój ciepł...

źródło: comment_rzLweeXmeZ5feXK7q5jmLRWwwsb2ExgT.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@podroz_odbyta: rozdajo korci, ale obejrzałem jakieś 1,5min filmiku... I cofam plusa, #!$%@?ć jakieś pluszaki. Żenujący jest ten filmik.
Hue hue, ależ jesteśmy śmieszni na siłę, hihihi, ależ cisniemy z Polaków robaków, a my tacy elo latamy po świecie.
Zenuncja po całości. Zero wartości.
  • Odpowiedz
@CatHater: No tutaj troszczkę poleciałeś, bo nie wiem co specjalnego jest w lataniu po świecie. Miliony Polaków to robią więc elo, jakoś lepszy się przez to nie czuję. Poza tym nie wiem gdzie Ty tam widzisz pojazd na Polaków. Normalny film o Polsce. Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podroz_odbyta: Nawet teraz noce są całkiem przyjemne! mam trochę innego jeepa i nigdy nie postrzegałam go jako sypialni ;) za to woził mi namiot na pustynię - co tez polecam.
Powodzenia i oby dużo fajnych miejsc do spania się trafiało :)
  • Odpowiedz