Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, orientuje się ktoś może dlaczego tak szybko spada bateria? Z telefonu nie korzystam intensywnie, raz na jakiś czas Wykop, FaceSlim (alternatywny klient fb), brak Messengera na telefonie, czasem odpalę przeglądarkę. Problem w tym, że w ciągu kilku minut od włączenia którejś z aplikacji zaczyna już spadać bateria. Gdy jest zablokowany to przez długi czas może nie spać procent.

ROM LineageOS 14.1, wraz z kernelem Franco (nie wiele pomógł, na stockowym to samo).
Być może Magisk z jego modułami to powodują? Mam: YouTube Vanced, Fingerprint Camera Shutter, HAL3 enabler - Camera2 API support.

#lineageos #android #pytanie #rom #cyanogenmod #bateria #problem
Pobierz Confileus - Cześć Mirki, orientuje się ktoś może dlaczego tak szybko spada bateria? Z...
źródło: comment_q51GI7AYPMXOMtP7IGFcQE6bsRlCeML7.jpg
  • 6
@Confileus Bateria się zużyła, zainstaluj AccuBattery, włącz i naładuj telefon, później zobacz szacowaną pojemność. Ja właśnie wymieniłem po 1,5 roku i poprawiło się prawie dwukrotnie :D

@Confileus A czekaj, dopiero spojrzałem co tą baterie zużyło. Tu rzeczywiście coś jest co najmniej mocno nie w porządku. Ale nie mam pojęcia co może być nie tak - standardowa rada, spróbować zrobić wipe wszystkiego i od nowa wgrać czyste lineage. Ale to żadna pomoc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli komuś to może pomóc to rozwiązaniem problemu było wysokie użycie procesora, oraz wyłączenie dokładnej lokalizacji. Dodatkowo wyczyścilem cache za pomocą twrp.