Wpis z mikrobloga

@ipconfig: Fz6n (zakładam, że S2 bo rama jest czarna) tylko nikt mu nie powiedział, że naklejanie znaczka Akrapa nie robi ze stockowego tłumika (czy raczej czegoś co imituje dźwięk taniego chińskiego odkurzacza) słoweńskiego produktu.

W życiu bym na to drugi raz nie wsiadła. Żeby na tym komfortowo sięgać do ziemi trzeba mieć 2 metry wzrostu, albo mieć z metr nóg. Tylko jak już masz taki wzrost, to wyglądasz na tym jak
@LittleBi: ze znaczka akrapovica sam się śmiałem - gość twierdzi, ze tak już kupił, ja napewno odkleje. Co do 2-ki tyle ile się dało sprawdzic na mieście odkręcaniem i przykręcaniem manetki, szarpiąc na wszystkie sposoby to nie wypadała. Jeśli chodzi o resztę zarzutów, to nie przesadzaj, bo takim jeczeniem można każdego zniechęcić. FZ6 na początek to bardzo dobry motocykl i chyba nie bez powodu jest tak popularny.
A czepianie się dźwięku,
@LittleBi: To nie jest S2. To zwykła wersja, co widać na pierwszy rzut oka.
Ja mam 180 wzrostu i na luzie jeździłem zarówno wersją 600 jak i litrówką. Więc co za farmazony tu sprzedajesz?
Każda rzędowa czwórka na seryjnym wydechu brzmi jak gówno. Porównywanie chyba nie ma większego sensu.
No i

rama jest czarna

XDDDDD
Człowieku, wytrzeźwiej albo po prostu usuń konto xD
@chozi: Gratzy, niech się sprawuje! Kiedyś jak
@nibiru: moto jeździ w moim mieście od 5 lat. Gość wymienił lampy na akcesoryjne plus ledowe kierunki (bo tak), ale przez to przerywacz się #!$%@? i będę to na oryginały spowrotem wymieniał (daje mi je w pudełku).