Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #eth #zec #zcash #komputery #ciekawostka #januszeminingu

Zarobek za miesiąc okazyjnego kopania. Karty skręcone na 70% mocy.
GTX 1060 6gb
GTX 1050ti 4gb
Koparka odpalana głównie na noc, w dzień raczej nie chodziła bo ciepło, na czas pracy wyłączana żeby się spowalniała mi kompa ale w sumie do zastosowań biurowych nie widzę spadku wydajności :P jakby chodziła 24/dobę to w tym portfelu byłoby pewnie 230zl patrząc na dzisiejsze kursy. Starałem się puszczac ZEC wtedy jak trudność kopania spadała. To samo z ETH.
Pobierz borrow - #kryptowaluty #eth #zec #zcash #komputery #ciekawostka #januszeminingu

Zaro...
źródło: comment_0QOlBV9VkRWYj3Gjxc9kRHM7uTVAiznW.jpg
  • 12
@borrow: u mnie 3 karty GTX 1060 3GB kopia jakies 0,028 ETH na tydzień miesiecznie komp ciagnie 330W przy kartach ustawionych na 60% - nie jest to wielkie mi halo, dolicz jeszcze sobie koszt pradu 60gr za kwh
Karty skręcone na 70% mocy.

Koparka odpalana głównie na noc, w dzień raczej nie chodziła bo ciepło, na czas pracy wyłączana żeby się spowalniała mi kompa ale w sumie do zastosowań biurowych nie widzę spadku wydajności :P


@borrow: 2x RX580 8GB OC Edition od MSI kopiące na 100% mocy 24h na dobe - gdyby nie wgląd w temperatury i podgląd na Claymore to nikt by nie wyczuł że cokolwiek sie tu