Wpis z mikrobloga

Na wstępie zaznaczam, że nie wiem, czy sytuacja opisana niżej była wynikiem pomyłki czy celowym działaniem (w związku z czym nie mam zamiaru rzucać oskarżeń), ale chcę się nią podzielić "na wszelki". Może jest tu jakiś kierowca Ubera, który wie jak wygląda to od kuchni i czy łatwo o taką pomyłkę?

24 kwietnia z niebieskim zrealizowaliśmy gotówkowy kurs Uberem. Pan kierowca mówił po polsku dość płynnie – zakładam jednak, że był obywatelem Ukrainy. Na odchodne dostał od nas napiwek. Dziś niebieski otrzymuje takiego maila (wklejam niżej). Wyjaśnił sytuację, dostał odpowiedź (skrin w komentarzu), sprawa wyjaśniona. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację?

#uber #warszawa
Pobierz Aerials - Na wstępie zaznaczam, że nie wiem, czy sytuacja opisana niżej była wynikiem...
źródło: comment_Oyo1JYWFXYcxpzQWk5gq9t1DWpyOv4Kw.jpg
  • 8
@Aerials: byłem kierowca ubera i nawet przez chwile jak weszly przejazdy gotowkowe, kierowca konczy przejazd i musi to recznie przeklikac w szczegolach przejazdu ze nie otrzymal pieniedzy innej opcji nie ma.
@HIGH_BEAM: Tak naprawdę nijak - słowo przeciwko słowu. Niebieski napisał po prostu (nie mam skrina odpowiedzi), że nie jest to prawda, że nie jechał sam (w domyśle - mam świadków) i poprosił o wyjaśnienie sytuacji. Zaznaczę jeszcze, że ciężko znaleźć kierowcę chętnego na kurs bezgotówkowy (jak do tej pory zamawialiśmy dwa razy i za każdym razie kilkukrotnie byliśmy odrzucani)