Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Studencki Komitet Antyfaszystowski założony na UW?

Tamtejsze feministki, jak to mają w zwyczaju, zaczęły rzucać oskarżeniami o gwałt i molestowanie wobec swoich ziomków, nie podając żadnych dowodów i nawet ukrywając tożsamość rzekomo zgwałconych i molestowanych kobiet przed komisją, która miała "wyjaśnić" sprawę.

Oczywiście żadnego zgłoszenia na policję sprawy nie było, więc można to uznać za bujdę, bo całe oskarżenie brzmi mniej więcej tak: "Hurr durr on zgwałcił i molestował, ale nie powiemy kogo i kiedy bo tak, ale tu mamy koleżankę której proponował seks, więc gwałcicielem jest na pewno", a co najlepsze, ta komisja przyklepała oskarżenie i uznała, że typ jest winny żeby "stanąć po stronie ofiar, a nie przemocowców" XDDDDDDDDDD

Nie szkoda mi tego typa, bo wcześniej sam współprojektował i podpisywał statut wedle której ta komisja działa i jakie są jej "metody śledcze" i najwyraźniej się nie spodziewał, że będzie jednym z pierwszych oskarżonych, ale co się uśmiałem czytając te dramy to moje XDDDDDDD

https://www.facebook.com/obiezaca/posts/1869880473042160

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1520375304740167&id=100003031362873

Zapraszam i polecam. Dowiecie się przy okazji czemu trzeba zrobić wszystko, aby tego typu ludzie nigdy nie zdobyli realnej władzy w Polsce, żeby prawdziwe sądy nie wyglądały kiedyś tak jak ta ich neostalinowska, pożal się Boże, komisja.

#rakcontent #heheszki ##!$%@? #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm
Pobierz L.....i - Pamiętacie Studencki Komitet Antyfaszystowski założony na UW? 

Tamtejsze...
źródło: comment_HI6KM8hq9xFuzrtdWaFd1Wn7xXSESjKT.jpg
  • 38
No i #!$%@? prawidłowo, to jest prawdziwa rewolucja a nie jakias tam popierdołka. Zjada wlasne dzieci zanim naprawde sie zacznie. Szanuje. Pieknie mlodego zalatwili. Oni dalej nie rozumieja ze polowa z nich na szafot pojdzie jako pierwsza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gensek: Gdyby ktoś z ich przeciwników chciałby im zaszkodzić, wystarczyłoby że założyliby fejkowe konta i podgrzewali aferę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lawrence_z_Arabii: właśnie skądś kojarzyłem ten komitet: czytałem jakiś czas temu chyba najbardziej pretensjonalny artykuł w życiu i jego autorem jest właśnie koleżka z SKA xD polecam http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,23119796,sebastian-slowinski-zalozyciel-studenckiego-komitetu-antyfaszystowskiego.html

jak czytam kometarze pod postem Kolektywu Opini Bieżącej to nie wiem kto tam kogo trolluje xD nie wierzę, że oni tak wszystko na poważnie, szczególnie z totalnym #!$%@? na prawo domienimania niewinności
@Lawrence_z_Arabii: Wszedłem na tego facebooka i aż się przestraszyłem, jakieś marsze z czerwonymi flagami/robienie sobie zdjęć z wizerunkami komunistów/sierpem i młotem. Propagowanie komunizmu powinno być w Polsce karalne.

I jeszcze ten komentarz jednego z członków komisji, że zarzuty były poważne i dlatego stanął po stronie ofiar (a nic mu nie udowodnili). XD
I jeszcze ten komentarz jednego z członków komisji, że zarzuty były poważne i dlatego stanął po stronie ofiar (a nic mu nie udowodnili).


@MaxMar: Najlepsze było, jak ta cała przedstawicielka tego ruchu zaczęła mówić, że "hurr durr mamy poważne dowody i zarzuty" ja jak ją poproszono o ich ujawnienie to napisała: "hurr durr nie będę się rozpisywać na ten temat pod postem tego PRZEMOCOWCA", a potem jeszcze pod tym samym postem
L.....i - > I jeszcze ten komentarz jednego z członków komisji, że zarzuty były poważ...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lawrence_z_Arabii: Tak sobie przeczytałem twój post, wszedłem w podane linki i pośród tego całego zidiocenia cały czas przewijała mi się pani Martyna, gdzie czytając jej wypowiedzi musiałem się ze dwa razy przejść, żeby to rozchodzić, co za zdziwienie miałem potem, jak sprawdziłem kim jest ta "pani". Jeszcze dobrych kilka miesięcy temu słuchałem chwilę wywiadu z nią i jej wypowiedź była tak cholernie nielogiczna i głupia, że już wtedy miałem jej dość,